İnterhas Hayvan Sağlığı

Sağlık, Veterinerler, İlaç Sanayi, Ecza Depoları ve Eczaneler

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1996

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.interhas.com.tr

Adres

-

Hakkımızdaİnterhas Hayvan Sağlığı 
 

Grubumuzdaki şirketlerin kurucularından Ecz. Ümmügülsüm Morkoç ve Dr. Tamercan Morkoç mesleklerini icra ederken hastalıkların geçici tedavisinden önce koruyucu hekimliği destekleyerek hastalıkların önlenmesi ilkesini benimsemişlerdi. Firmalarını kurarken, işbirliği yapacakları yurtdışı firmalarını tercih ederken ve ülkemize gelmesi gereken ilaç, aşı, immunglobulin, biyolojik madde ve homeopatik ajanları seçerken de bu ilkeden yola çıkmışlardır.

Morkoçlar, İnterhas A.Ş., İntermed Ltd. Şti., Denge Ltd. Şti. olmak üzere 3 şirketin yönetimine sahiptirler. Bu üç şirket birbirlerini teknik ve finansal açıdan desteklemektedirler.

Grubumuzdaki şirketler bugün Avrupa’da veteriner ilaçlarında söz sahibi, kendini ispatlamış GMP kurallarına göre üretim yapan 3 ayrı firmanın Türkiye Exclusive Distribütörü olup, bu firmalara ait muhtelif 30 kalem aşı ve ilaç ithal etmektedir. Geniş bir dağıtım ağı olan İnterhas A.Ş. işin başında olduğu gibi hala grubun ithal ettiği tüm ürünleri Türkiye’nin tüm bölgelerine, illerine ulaştırmaktadır.