INTERLINE TECHNOLOGY

Elektrik & Elektronik, Otomasyon, Proje Taahhüt, Elektronik Yangın Sistemleri, Elektronik Güvenlik Sistemleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Lojman
  • Yemekhane
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.30

Cumartesi: 09.00 - 16.30

Kuruluş Yılı

1995

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 25-49

Web Site

www.interlineteknoloji.com

Adres

-

Hakkımızda

INTERLINE


1994 Yılında faaliyete geçen firmamız ,Güney Ege bölgesinde çok kısa sürede gösterdiği yüksek performans ile güvenlik ve telekomünikasyon sektöründe lider kuruluşlar arasına girmeyi başarmış dünyada kullanılan en son teknoloji ile üretilmiş ürünleri kullanarak ve kaliteli hizmet anlayışı ile pazarda yerleşik bir imaja sahiptir.
 
INTERLINE hedef ve stratejileri doğrultusunda ,müşterilerin ihtiyaçlarını doğru projelendirerek en kaliteli ve ekonomik çözümleri sunmak, güvenilir güvenlik ve iletişim sistemleri kurmak ve satış sonrası hizmetlerini en iyi şekilde vermek , tüm kaynaklarını en etkin şekilde kullanmak suretiyle hedef pazarlarda ortaklarının beklentilerini karşılayarak sürekli gelişmek ve büyümek misyonu doğrultusunda şu temel ilkelere dikkat eder.
 
Müşteri memnuniyetini temel almak ve müşteri  bağımlılığını korumak.
İç pazarın önde gelen kuruluşlar arasındaki yerini korumak ve lider olmaya çalışmak.
Dünyanın kullandığı en son teknolojiyi ve dünyanın en iyi  ürünlerini müşterilerine sunmak.
 
INTERLINE  güvenlik , telekomünikasyon bina otomasyon sistemleri konusunda ,genç ve dinamik kadrosu ile kısa sürede ,Yurtdışı ve Yurtiçinde ,büyük turizm tesisleri ,bankalar ve alışveriş merkezlerinden ,konut ve villa projelerine kadar değişen bir yelpazede toplam 3000’i aşkın sistem kurmuştur.
INTERLINE , her geçen gün tamamladığı yeni referans projelerle yoluna devam etmektedir , bu uzun soluklu yolculukta ailesine yeni ekip arkadaşları aramaktadır.
 
INTERLINE
Haberleşme ve güvenlik sistemleri ,entegre bina otomasyon sistemleri  konusunda ege bölgesinde devam eden projelerinde  ve sektörde 20 yıldır kurmuş olduğu sistemlerde satış sonrası servis hizmetleri vermektedir, her geçen gün büyüyen kadrosu ve tamamladığı referans işlerle yoluna devam etmektedir. INTERLINE ailesine  yeni ekip arkadaşları aramaktadır,