IQVIA

İlaç Sanayi, Sağlık Hizmetleri

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 07.30 - 16.30

Kuruluş Yılı

1990

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Hayat Sigortası

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 200-249

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

https://www.iqvia.com/

Adres

-

Hakkımızda

Biz IQVIA’yız, Beşeri Veri Bilimi Şirketi
 
Dünya çapında 100’den fazla ülkede, 50.000’den fazla kişiden oluşan dev bir ekiple, sağlık sektöründe faaliyet gösteren iş ortaklarımızın klinik, bilimsel ve ticari hedeflerine ulaşması için çalışıyoruz. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sağlık hizmetlerini geliştirerek çok daha ileriye taşımayı ve toplumun sağlık ihtiyaçlarının karşılanmasına katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda, Türkiye’de 1990 yılından bu yana sağlık sektörünün tüm paydaşlarına entegre veri, teknoloji ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
 
Birlikte çalıştığımız tüm kurum ve kuruluşlar ile yakın ilişkiler içinde çalışarak, ilacın keşif anından başlayıp pazardaki yaşam eğrisi boyunca tüm bilimsel ve ticari veri ve bilgiyi bir araya topluyor, topladığımız bilgi ve verileri uzman çalışanlarımızla analiz ediyoruz.
 
İşimizi en iyi şekilde yapmak için büyük bir özveri ve hassasiyet gösteriyoruz. Kişisel verilerin gizliliğine çok önem veriyor, yüksek kalitede ürün ve hizmetlerimizle her zaman doğru, hızlı ve tarafsız bilgi sunuyoruz. Hep daha iyisini yapma anlayışıyla teknolojinin değer katan tüm avantajlarını kullanıyor ve yenilikleri yakından takip ederek hızlı bir şekilde işimize adapte ediyoruz.
 
Vizyonumuz daha iyi klinik deneyler gerçekleştirmenin ötesinde. Daha iyi klinik araştırma yapma kavramının, teknoloji ve analitik alanlarındaki gelişmelerin, hatta hızlı öngörülerin de ötesinde. Bu beşeri veri biliminin gücünün ortaya çıkması. İşte bu yüzden IMS Health ve Quintiles biraraya gelerek IQVIA, Beşeri Veri Bilimi Şirketi haline geldi.
 
IQVIA olarak sunduğumuz çözümlerden faydalanmak ve sağlık sektörünü geliştirmek için birlikte adımlar atmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.