IŞIK AHŞAP PROFİL LOJ.SAN.TİC.A.Ş.

Mobilya & Aksesuar, Orman Ürünleri

Genel Bilgiler

 

Gaziantep 1. Organize Sanayi bölgesinde hizmet veren IŞIK AHŞAP; modern tesis anlayışı, teknolojinin tüm imkanlarını değerlendiren kalite kontrol yönetimi ile modern çağımızın çizgilerini taşıyan ve taşıdığı çizgiyi, ürettiği ürünlerle yansıtan, Türkiye'nin orman ürünleri sektöründe öncü firmalarından biridir. Türkiyede 700 bayi ağı ile ve 50 farklı ülkede faaliyet gösteren firmamız, üretiminin %60 ını yurtiçine satmakta olup %40'ını ihraç etmektedir.

IŞIK AHŞAP, tecrübeli mühendis ve üretim kadrosu ile üretimini yapmış olduğu; Laminat parke, Melamin kaplı paneller, High Gloss ve Mat Pvc-Pet kaplama,  Akrilik panel, Panel kapak, Profil, Süpürgelik ve lambri ürünlerin satışı ve satış sonrası ürün desteği vermektedir.

 IŞIK AHŞAP,  bünyesinde bulunan 100 adet tır filosu ile müşterine sunduğu lojistik hizmeti ile müşterileri memnuniyeti odaklı çalışmalarına hızla devam etmektedir.

''Başarı ve sürekliligin temeli; dürüstlük, güven ve kalitedir." prensibiyle çalışan IŞIK AHŞAP, kendini yenilemeye ve her zaman kendine yenilikçi hedefler koymaya devam edecektir. 

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.00 - 18.00

Cumartesi 08.00 - 12.00

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 50 - 74

Mavi Yaka 350 - 449

KURULUŞ YILI

1981

IŞIK AHŞAP PROFİL LOJ.SAN.TİC.A.Ş. İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.