Istanbul Marriott Hotel Asia

Turizm

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

0

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad.No:3 Ataşehir 34750 İstanbul

Hakkımızda

Istanbul Marriott Hotel Asia ; 2007 Ağustos ayında açılan İstanbul Marriott Hotel Asia, Anadolu yakasının ilk Uluslararası zincir oteli olma özelliğine sahiptir. İstanbul Marriott Hotel Asia büyük bir işyeri bölgesi olan Ataşehir'de yer almaktadır. Bostancı ve Kadıköy’e yakın olmakla birlikte İstanbul’un iki çevreyoluna da kolay ulaşım olanağı sağlamaktadır.

Konaklama
238 oda ve süitimiz iş gezisi veya tatil için gelen misafirlere dinlendirici ve unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Yüksek tavanlarıyla ve panaromik pencereleriyle, rahat ve geniş odalarımızın donanımında LCD ekran televizyon, hızlı internet bağlantısı, su ısıtıcısı, sesli posta mevcuttur. Otelin üst katlarında bulunan Executive Odalar, İstanbul seçkinlerinin kaçış noktası sayılan Adalar’ı da içine alan muhteşem bir Marmara Denizi manzarası sunmaktadır.
Restoranlar
Orange Meditteranean Grill Restaurant, Güney Akdeniz Restoranı, Cezayir, Fas, İtalya, Fransa, İspanya gibi birbirinden lezzetli mutfakların geleneksel ve çağdaş örneklerini sunmaktadır.  
İş görüşmelerinde keyifli çalışma ve sosyalleşme ortamı yaratan 49 East Lounge özel ışıklandırmalarıyla ayrı bölmelerden oluşmaktadır.
Güzelik, Bakım ve Spor Merkezi
Performans açısından zirvede olmak isteyen üye ve misafirlerimiz için 3000 metrekare alana yayılı olan Palestra Health Club ve Spa’nın kapalı havuzu, fitness merkezi, saunası, hamamı ve 2 açık havuzuyla Anadolu yakasında fark yaratmaktadır.
Konferans ve Ziyafet Alanları
Her tür resepsiyon, yemek ve düğünler için iki adet açık havuzumuzun etrafı ve birbirinden şık bahçelerimizin kullanımı misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır. Görsel-işitsel donanıma sahip 3 balo salonu ve 9 toplantı odası, 1,944 metrekare alanıyla 900 kişiye kadar yıl boyunca hizmet vermektedir.

Misafir Servisleri
İstanbul Marriott Hotel Asia'da 24 saat oda servisi, concierge, 500 araç kapasiteli otopark, business center, hızlı kablolu ve kablosuz internet erişimi, executive lounge, hediye dükkanı, 24 saat hizmet veren spor kulübü, vale servisi, lobide gazete servisi, kuru temizleme servisi, kuaför, sekreterlik servisleri ve kiralanabilir ofis makinaları vb. hizmetler mevcuttur.