İSTYA TURİZM VE TUR TİC. LTD. ŞTİ.

Turizm, Seyahat Acentaları

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 19.00

Cumartesi: 10.00 - 15.30

Kuruluş Yılı

2015

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.istyatur.com

Adres

Nispetiye Cad. Bilgin Sok Gül Apt No 6 D 3 Etiler Beşiktaş İstanbul

Hakkımızda

İSTYA Tur, kurumsal ve bireysel seyahat taleplerinize eksiksiz hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.


Türkiye Seyahat Acentaları Birliği 'ne ( TÜRSAB ) bağlı A Grubu seyahat acentası ( TÜRSAB Belge No : A-9295 / Belge İsmi : CLUB İSTYA TUR ) olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 


Türkiye’ de ve Dünyada sloganıyla yola çıkarken bu sloganın bütün sorumluluklarını yerine getirecek gerekli alt yapı çalışmalarını önceden tamamlamıştır.


Türkiye’ de ve Dünyada çalıştığı partnerleri, Turizm sektöründe 20 yıllı aşkın tecrübeleri ile severek, eğlenerek çalışan güçlü kadromuza seyahat planlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Seyahat planlarınızın tüm süreçleri müşteri hizmetleri ekibimizle planlı bir biçimde yönetilecektir.


NE YAPIYORUZ?


Hizmet verdiğimiz alanlarda, planlama aşamasından başlayıp, seyahatiniz tamamlanana kadar olan bütün süreç, tecrübeli ekimiz tarafından yürütülmektedir. Kişiye özel hizmet anlayışımız, sınırsız hizmet verme gücümüzle birleşiyor ve geriye mutlu anılar bırakıyor.


İLKELERİMİZ


Tüm partnerlerimize dürüst, açık ve adil olmak,

İşimizi yasal mevzuatlara uygun olarak yapmak,

Her zaman performansımızın en iyisini sergilemek,

Bilgi ve becerilerimizi, işimizin gelişimi için güncelleyip paylaşmak,

Toplum ve çevre çıkarlarını her zaman gözetmek,

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın mükemmelliğini desteklemek,Müşterilerimizin bilgilerini her zaman gizli tutmak.


MİSYONUMUZ


Bize göre tatil yapmak herkesin hakkıdır. Bu nedenle amacımız çok sayıda ürün alternatifiyle, her ihtiyacınıza uygun seyahat planını en uygun fiyata bulabileceğiniz, ulaşılabilir, rezervasyon öncesi ve sonrasında müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip tatil marketi olmak.


VİZYONUMUZ


Turistik her ihtiyaca kaliteli hizmet anlayışıyla yanıt veren, kolay ulaşılabilir, güvenilir, tatil denildiğinde ilk akla gelen lider turizm markası olmak.