KAMELYA COLLECTION EXCLUSIVE

Turizm, Konaklama ve Otelcilik

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Lojman
  • Yemekhane
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.kamelyacollection.com

Adres

-

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 16.00

Cumartesi: 08.00 - 16.00

Pazar: 08.00 - 16.00

Kuruluş Yılı

1983

Hakkımızda

FSP Turizm ve Yatırım A.Ş. 26 Mayıs 1983 tarihinde Sn. Yahya KURT tarafından kurulmuş olup KAMELYA COLLECTION EXCLUSİVE HOTELS olarak Turizm Otelcilik alanında faaliyet göstermektedir.   
 
Kamelya Collection Exclusive bünyesindeki oteller;
 
K Club (Birinci sınıf tatil köyü) 29 Nisan 1989 tarihinde işletmeye açılmıştır.
 
Fulya Otel (5 yıldızlı otel); 10 Temmuz 1990 tarihinde işletmeye açılmıştır.
 
Selin Otel (5 yıldızlı otel); 29 Mayıs 1992 tarihinde işletmeye açılmıştır.
 
Kamelya Collection otelleri 9 yıl süreyle İspanyol Otelcilik Grubu SOL firması tarafından işletilmiş, daha sonra FSP Turizm ve Yatırım A.Ş. tarafından, profesyonel yöneticiler ve kurumsal yönetim anlayışı ile işletilmeye devam edilmektedir. Kamelya Collection Hotels toplam 240 bin metrekare alana ve 1133 oda kapasitesine sahiptir.
 
Sektörün hızlı gelişimini sürdürmesi ve rekabetin giderek yoğunlaşması sürekli yeni yatırımların yapılmasını ve devamlı katma değer yaratılmasını gerekli kılmaktadır. Bu sebeple 2007-2008 kış sezonunda FSP Kamelya Collection, Fulya Oteli ve Selin Oteli tamamen renove etmiş ve hizmete açmıştır.
 
İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
 
Üç boyutlu; “Çalışan”, “Misafir”, “Yatırımcı” memnuniyetlerini -en üst düzeyde- tutma yönetim anlayışını benimser.
Şirket hedeflerine ulaşmada tüm çalışanların kendini sorumlu hissettiği, karşılıklı saygı ve güvenin esas olduğu, bir çalışma ortamı oluşturulmasını ve sürekliliğini sağlamayı hedefler.
Çalışanların hedeflerini gerçekleştirmeleri ve kişisel gelişimleri ile ilgili eğitim ihtiyaçlarını tespit eder, planlar ve uygular. Çalışanların geliştirme, iyileştirme vb. tüm konularda getirdiği önerileri değerlendirir, uygulanmasını destekler.
İş müracaatında bulunan tüm adaylara eşit hak tanır. Yeni başlayan çalışanın uyum sağlayabilmesi için uyum süreci planlar. Güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı oluşturur. Çalışanların tüm haklarının kanun ve kurallar çerçevesinde takip edildiği bir sistem ile çalışır.