Kariyer.Net

Bilişim, İnternet

Sosyal ve Yan Haklar

  • Özel Sağlık Sigortası
  • Servis
  • Yemek Kartı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1999

Çalışan Sayısı

400 - 450

Web Site

kariyer.net

Adres

Saray Mah. Site Yolu Sokak Anel İş Merkezi No: 5 Kat: 3 Ümraniye, İstanbul

Hakkımızda

1999’dan bu yana Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle, iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor.

Kariyer.net’in veritabanında 25 milyon özgeçmiş bulunuyor. Kariyer.net üyesi 83 binden fazla firma, ihtiyaç duyduğu işgücünü Kariyer.net aracılığıyla arıyor. Kariyer.net, İstanbul Ümraniye ve Yeşilköy ofislerinin yanı sıra Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Konya, İzmir, Sakarya, Samsun, Trabzon’da bulunan 17 ofisiyle tüm Türkiye’de müşteri ve adaylarına dijital İnsan Kaynakları süreçlerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Vizyonumuz, dijital teknolojileri kullanarak daha fazla aday ve işvereni İnsan Kaynakları ve kariyer süreçlerinde doğru işle buluşturmak ve Türkiye'nin istihdam piyasasına yön vermek.

Çalışma Ortamımız

İnsan Kaynakları ve Eğitim Departmanımızın misyonu organizasyonumuzda yer alan her bireyin en iyi performanslarını göstermeleri ve gelişimleri için adil, tutarlı, açık ve mutlu çalışma ortamı yaratmaktır.

Departmanımızın mottosu "İK herkes için her yerde"dir. Buna paralel olarak tüm çalışanlarımız ihtiyaç duydukları her zaman rahatlıkla İnsan Kaynakları ve Eğitim ekibiyle açık bir iletişim kurabilirler. Kariyer.net en önemli kaynağının "insan kaynağı" olduğunun bilinciyle hareket eder. Stratejilerinin odağında yer alan ana hedefleri gerçekleştirmekten sorumlu çalışanlarını organizasyonun kalbi olarak görür. Çalışanların motivasyon ve gelişimi için sürekliliği olan yenilikçi çalışmalar ve aktiviteler yapar.

Mükemmel Bir Şirket, Çünkü;

Kariyer.net'ten Haberler