Kartega Yazılım ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.

Yazılım, Danışmanlık

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

2014

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Bireysel Emeklilik

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

http://www.kartega.com

Hakkımızda

Adını, zorlu Everest tepesine giden yoldaki bir vadiden alan KARTEGA ismi altında, genç, dinamik, heyecanlı ve tecrübeli kadrosu ile yazılım dünyasındaki yenilik ve değişimlerden beslenerek kurumsal yazılım çözümleri üretiyoruz.
İş dünyasının sürekli değişen dinamiklerine ayak uydurmak ve daha inovatif bir yaklaşım getirmek adına, farklı ihtiyaçlara göre özelleşebilen ve Kartega’yı oluşturan kişilerin sektördeki 14 yılı bulan bilgi birikimlerini içinde barındıran hazır yazılımlar üretmek için kendi iş modelimizi geliştiriyoruz. Hazır yazılımlar, bir bütün içerisinde çok farklı ihtiyaçları karşılamak durumunda oldukları için büyük projelerdir. Büyük projeler nitelikli iş gücü, uzun süreli finansal kaynaklar ve hazır altyapı çalışmaları gerektirir. Bu da kendi başına zorlu bir yoldur.
Kartega olarak bu zorluğun üstesinden gelmek için hep çok çalışıyor, hep çok düşünüyoruz!
                                                             
Çok çalışıyoruz: Geliştirdiğimiz ürünlerin kalitesini standartların üstüne taşıyıp, “hayal ettiğimiz” noktaya getirmek için çalışıyoruz. Bunun için sürekli global trendleri takip ediyor ve iş dünyasından iç görülerle hareket ediyoruz.
 
Hizmet odaklıyız: Altyapı yazılımları geliştirmeyi çok önemsiyoruz. Yazılım üretimini ucuzlatmak, hızlandırmak ve kolaylaştırmak adına sektöre önemli katkılar sağlayan teknolojik yatırımlar yapmak işimizin vazgeçilmez bir parçası. Bu yüzden talepten ürüne uzanan, talep > sistem > ürün şeklinde üretim sürecine sahibiz.

Sürekli Öğreniyoruz: Parçası olduğumuz sektörün hammaddesinin “bilgi” olduğunun farkındayız. Hayal ettiğimiz yazılımların sadece nitelikli bilgi ile soyuttan somuta dönüşeceğini unutmayıp, profesyonel kalitede işler üreten ekibimizin sahip olduğu “amatör ruh”a çok değer veriyoruz.

Bu kurumsal kültürümüz kapsamında bizimle çalışacak mesai arkadaşları arıyoruz.