KOPPERT BİYOLOJİK MÜCADELE VE POLİNASYON SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

Tarım / Ziraat

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1997

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Araba
  • Yemek Kartı
  • Yemekhane

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.koppert.com.tr

Hakkımızda

KOPPERT TÜRKİYE

KOPPERT Biyolojik Sistemleri 1967 yılında Hollanda’da kurulmuştur. Biyolojik bitki koruma ve doğal polinasyon konularında Dünya genelinde Pazar lideri olan KOPPERT Biyolojik Sistemleri’nin geliştirdiği çözümler 90’nın üzerinde ülkede başarı ile uygulanmaktadır. 1997 yılında KOPPERT Türkiye’nin kurulması ile ülkemizde faaliyetlerine başlayan şirketimiz, Antalya Organize Sanayi Bölgesindeki üretim tesisiyle Türkiye ekonomisine ve Türk Tarımına katkı sağlamaya devam etmektedir.

KOPPERT Biyolojik Sistemleri olarak üzerinde yaşadığımız gezegenimizin insanlar ve diğer tüm canlılar için daha sağlıklı olmasına katkı sağlamak misyonu ile hareket ediyoruz. Sunduğumuz doğa dostu çözümlerle, tüm Dünya’da tarımın daha sağlıklı, güvenli ve verimli yapılabilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bitki sağlığını, direncini ve gelişimini destekleyen doğal ve güvenli çözümlerimiz, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimi ile sürekli geliştirilmektedir.

KOPPERT geliştirdiği doğal ve güvenli çözümlerinin yanı sıra esas itibariyle bir bilgi şirketi olma vasfıyla da ön plana çıkmaktadır. Bünyesindeki AR-GE Merkezi ile sürekli olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdüren şirketimiz bilginin paylaşılması ve çalışanların daha donanımlı hale gelmesini sağlayacak eğitimlerin verilmesini sürdürülebilir tarım için çok önemli bir adım olarak görmektedir.

Dünya üzerinde 1000’ün üzerinde konusunda Uzman çalışanı ile üreticilerin karşılaştıkları sorunlara müşteri odaklı, doğa dostu, güvenli ve sağlıklı çözümler üreten KOPPERT sizi de bu ailenin bir parçası olmaya davet etmektedir.

Şirketimiz hakkında daha fazla bilgi için www.koppert.com  / www.koppert.com.tr  web sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Saygılarımızla