Kumport Liman Hizmetleri ve Loj. San. Ve Tic. A.Ş.

Liman İşletmeleri ve Hizmetleri

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Adres

Marmara Mahallesi Liman Caddesi No:43 Beylikdüzü / İstanbul

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Hayat Sigortası

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 200-249

Mavi Yaka : 550-749

Web Site

http://www.kumport.com.tr/

Hakkımızda

470.000 m2'lik terminal sahasında dünya konteyner taşımacılığının bölgesel lojistik üssü olarak yüksek standartlarda liman hizmetleri sunan ve  Türkiye’nin en büyük üç limanından biri olan Kumport, Çin’in Türkiye’de bugüne dek yaptığı en büyük yatırım olma özelliğini taşımaktadır. 5 kıtada 140’tan fazla noktayla doğrudan bağlantısı bulunan Kumport, Avrupa ve Asya arasında yer alan ana ticaret yollarındaki konumuyla da stratejik bir öneme sahiptir.

Ortaya koyduğu vizyon, insana ve kaliteye verdiği önem ve müşterilerine sunduğu bütüncül hizmet anlayışı ile Türkiye Kalite Derneği tarafından verilen EFQM Türkiye Mükemmellik Ödülü’nü almaya hak kazanan Kumport, insan kaynakları alanında da Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM) çatısı altında verilen EDUCORP Kurumsal Eğitim ve Gelişim Ödüllerinde; ‘Kurum İçi Yetiştirme Kurs Programları’ projesiyle 2018 yılı Başarılı Uygulama Ödülü'nü almıştır.  Çevreye saygıyı ifade eden yeşil liman sertifikasına da sahip olan Kumport Türkiye’nin sayılı limanları arasında ilk sıralarda yer almasının yanı sıra oluşturduğu Entegre Yönetim Sistemleri ile tüm çalışanları, paydaşları ve toplum için sürdürülebilir değer yaratmayı amaçlamaktadır.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından tescillenen Türkiye´nin limancılık sektöründeki ilk Ar-Ge Merkezi’nde sektörün “Liman 4.0” dönüşümüne öncülük eden Kumport, sadece liman sanayinde değil, farklı sektörlerde de operasyonlara yönelik çözümler sunmaktadır.