KUMRU TURIZM

Seyahat Acentaları

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.30

Kuruluş Yılı

2011

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Prim

Hakkımızda

 
Kumru turizm, 2011 yılında DİNLEYİCİ TURİZM tarafından kurulmuştur. sektörde edindiği deneyim ve uzmanlığını, kurum ve kuruluşlara özel turizm hizmetlerine yoğunlaştırarak, başarıdan başarıya koşacak ilk adımları attı.
Kumru Turizm, kurumsal firmalara hizmet vererek  turizm sektöründe sağladığı üstün başarıları, 600’ü aşkın müşteri portföyü, uzman kadrosu ve profesyonel çözümlemeleriyle bugün sektörün önemli turizm firmalarından biridir. Sektörde en kaliteli ve en kalıcı olmanın, sunduğu hizmetlerin size özel olması gerekliliği bilinciyle hareket etmektedir.
            Kumru Turizm, internetten online bilet satışı yapılmakta olup 200 yakın site üzerinden direk tüketiciye ulaşmaktadır. 7/ 24 çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır. 
İstanbul merkezli 4 şube, 50  kişilik operasyon binasında; bilet rezervasyonunuzdan iş seyahatlerinize, kongre organizasyonlarınızdan yurt dışından gelecek konuklarınızın rehberlik ve konaklama hizmetine kadar turizmin her alanında kurum ve kuruluşunuzun hedeflerine ve isteklerine özel çözümleri kaliteli ve sınırsız hizmet anlayışıyla sunmaya devam etmektedir.