Lares Park Hotel

Konaklama ve Otelcilik

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

1999

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.laresparkhotel.com

Adres

-

HakkımızdaLARES PARK HOTEL

Ciner Grubuna  ait olan Larespark Hotel Taksim İstanbul Otelimiz 23 Nisan 1999 tarihinde hizmete sunulmuştur.

Larespark Hotel Taksim İstanbul'da 136 Superior Oda,5 Deluxe Oda,4 Lares Suit,3 Kral Dairesi ve 1 Engelli Misafir odası olmak üzere toplam 149 oda bulunmaktadır.

YİYECEK VE İÇECEK

Turkuaz Restaurant şehrin iddaalı zengin açık büfe kahvaltısı,Türk ve Dünya lezzetlerinden oluşturulmuş seçkin yemekleri,özenli servisi ve ferah atmosferi ile toplantılı gruplarınız için set mönü veya açık büfe secenekleri ile hızmet vermektedir.

TOPLANTI SALONLARI & KONFERANS HİZMETLERİ

LaresPark Hotel Istanbul olarak konfor, teknoloji ve prestijin incelikle birleştirildiği, gün ışığı alan salonlarımız bulunmaktadır.Bu salonlarımızda, şirketinizin üst düzey toplantılarını gerçekleştirebileceğiniz her türlü imkan bulunmaktadır.

LaresPark Hotel Istanbul'un ileri teknoloji ile donatılmış maksimum 300 kişiye kadar hizmet verebilen gün ışığı alabilen 10 adet toplantı salonu ile, toplantılarınızın kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için tasarlanmıştır.Hızlı kablosuz internet erişimin yanısıra başarılı bir toplantı garantileyecek teknik donanım,ışıklandırma ve ses sistemi konusunda en son teknolojiye sahiptir.

Bir kuruluşudur.