LİNK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZ ve DON. SAN. ve TİC. A.Ş

Bilişim

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

0

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaLİNK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZ ve DON. SAN. ve TİC

www.link.com.tr

 

Link Holding’in çekirdek şirketi olan Link Bilgisayar, kurulduğu 1984 yılından bu yana dijital işletme anlayışının alt yapısını oluşturacak ticari yazılımlar üretir. Bu yazılım ürünlerinin dağıtım, eğitim, bakım ve danışmanlık hizmetlerini de veren Link Bilgisayar, çalışmalarıyla Türkiye’de birçok ilke imza atmıştır. Amacı; sürekli gelişen ve güncellenen ürünleri aracılığıyla, yeni ekonominin iş modellerine uygun çözümler sunmaktır.

 

İstanbul merkez ve Ankara’da bulunan Türkiye ofisleri ve 200’ü aşkın dağıtım kanalı  ile; iç ve dış pazarda faaliyetlerini yürütmektedir.

 

Link Bilgisayar,  dünyadaki en son teknolojileri kullanarak geliştirmeye devam ettiği yazılımları ile, işletmelerin üretim, ticaret ve muhasebe işlemlerinin entegre olarak bilgisayar ortamında gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

 

Link Bilgisayar ürünlerinden Klasik Seri, Yeni Nesil, Güneş Sistemi Kurumsal Kaynak Planlaması, Üretim Yönetim Sistemi, Web Güneş Mağazacılık, Web Dağıtım Zinciri ve Techno İnsan Kaynakları Yönetimi çözümleri ile her sektörden, farklı ölçekli 40 binin üzerinde işletme tarafından yönetim bilgi sistemi olarak tercih edilerek lisanslı kullanılmaktadır. 

 

Link Bilgisayar paket çözümlerinin yanısıra son olarak işletmelerin hizmetine sunduğu ve tamamen MS .NET Framework mimarisi üzerine konumlandırdığı Campus Kurumsal Süreç Yönetimi çözümleri ile iş süreçlerinin tek platformdan yönetilmesini sağlayarak kurumlarda verimliliğin arttırılmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

 

 

Link Bilgisayar’ın 2000 yılında Halka Arzı gerçekleşmiş ve İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda “LİNK” adı ile işlem görmeye başlamıştır.  Link Bilgisayar sektöründe bir ilke daha imza atmış ve 2004 yılında ABS Quality Evaluations kalite belgelendirme kuruluşu aracılığı ile Yazılım Tasarımı, Yazılım Geliştirme, Yazılım Satışı ve Satış Sonrası Hizmetler konusunda ISO 9001:2000  Kalite Yönetim Sistemi belgesini almıştır