MAKBUL KURUYEMİŞ

Perakende

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemek Kartı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Cumartesi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

2012

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 550-749

Web Site

http://www.makbul.com.tr/

Adres

Osman Gazi Mah. 3125 Sok. No. 14-16/1, Esenyurt/İstanbul..

Hakkımızda

1950’li yıllarından bu yana gıda sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren aile, 2 Haziran 2012 tarihinde MAKBUL markası adı altında ilk mağazasını açarak ve kuru gıda sektörüne getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştirerek, ‘‘ AYNI TAT UYGUN FİYAT ’’ anlayışıyla hizmet vermeye devam etmektedir. 

‘‘ AYNI TAT UYGUN FİYAT ’’ tescilli sloganıyla ticari faaliyetini her gün daha değerli hale getiren MAKBUL temel prensip olarak benimsediği; fiyatta, kalitede ve hizmette yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle ürünleri en iyi fiyat ve en yüksek kaliteyle müşterilerine sunmaktadır.
MAKBUL, modern teknoloji ve geleneksel üretimi başarıyla harmanlayarak zengin kuru gıda çeşitlerini tüketicilerinin beğenisine sunan ülkemizin sektördeki önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. 

Üretici seçiminde hassas, çevreye ve insana karşı son derece duyarlı, hammadde seçiminde ise insan sağlığını gözeten öncelikli yerli girdiler kullanarak ülke ekonomisine katkıda bulunan firmamız, gittikçe gelişen satış, pazarlama ve dağıtım ağı ile geleneksel lezzetlerini yerli ve yabancı tüketiciler ile buluşturmaktadır.
Kendi alanında discount (indirim) felsefesiyle ihtisas mağazacılık yapan MAKBUL, önce Türkiye’de bölgesel, sonra Türkiye’de lider ve en sonunda dünyada bölgesel lider olma yolunda gerek müşterileri, gerek tedarikçileri ve tüm çalışanları ile kurduğu sağlam ilişkileriyle hedefine doğru emin adımlarla yoluna devam etmektedir.