Marsala Textile

Tekstil

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Erzak Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Cumartesi: 08.00 - 12.00

Kuruluş Yılı

2015

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 100-149

Web Site

www.marsalatextile.com

Adres

-

Hakkımızda

Marsala Dokuma Boya San. Tic. A.Ş., 1940 yılından bu yana tekstil alanında uzmanlaşan bir ailenin üyesi olan Mehmet Çetin Özel tarafından 2015 yılında kuruldu.
 
Mehmet Özel, 1940 yılında Kayseri’de, perakende kumaş ticareti yaparak iş hayatına başladı ve ilk özel teşebbüs çok katlı perakende mağazacılığı başlattı.
 
Tekstil mühendisi olan Mehmet Çetin Özel, 2015 yılına kadar aile şirketinin 15 milyon doları ihracat olmak üzere yılda toplam 25 milyon dolar ciro yapan uluslararası bir şirket haline gelmesine liderlik yaptı.
 
2015 yılında kurucusu ve ortağı olduğu aile şirketini aile üyelerine devrederek, ekip arkadaşları ile birlikte yakaladıkları başarıyı çok daha ileri götürebilmek, tüm dünyada tanınmış bir moda kumaş fabrikası olmak için MARSALA ’yı kurdu.
 
VİZYONUMUZ
 
Sahip olduğumuz tüm birikimi ve üretim yeteneklerimizi kullanırken müşterilerimizin ekibinin bir parçası haline geliyor ve müşterimize bağlı bir departmanmış gibi özveri ile çalışıyoruz.
 
“ÜRETECEĞİMİZ ÜRÜNDEN BEKLENTİMİZ
HER ZAMAN MÜŞTERİMİZİN BEKLENTİSİNDEN
DAHA YÜKSEKTİR.”

Sahip olduğumuz kaynakların tümünü daha iyisini üretebilmek için kullanıyoruz. Marsala ‘da sadece müşterimizin isteklerini karşılamak üzere kumaş geliştirmiyor, müşterilerimize yeni ve yaratıcı öneriler sunabilmek için durmaksızın teknolojimizi de iyileştiriyoruz.

Her anlamda değerli ürün üretebilmenin yolunun, doğru teknolojinin doğru ellerde kullanılmasından geçtiğini çok iyi biliyoruz.

Amacımız, her sezon yeni kumaşlarımızla müşterilerimize bugünün modasını ve gelecek yeni moda akımını etkileyici ve ilham verici bir koleksiyon ile sunmaktır.