Maxwill International

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

0

Çalışan Sayısı

-

Web Site

http://www.maxwillinternational.com

Adres

-

Hakkımızda

Maxwill International

 

Maxwill combines multinational experience with accumulated know-how of the local market to provide customers with professional long-term business solutions. Maxwill delivers a fast and customized service that couples companies with first rate candidates. Maxwill possesses an unmatched database of candidates covering a large portfolio of sectors. Each candidate in this database is thoroughly interviewed by Maxwill professionals. Maxwill’s success is a testament to the life-long relationships established with our customers and candidates. Maxwill is a search and selection company that utilizes nonpareil industry knowledge and insight to provide customized and transparent business solutions to cover all aspects of a customer’s human capital management needs. Maxwill creates value by familiarizing with customers to understand their company culture and the role of the required functions in that entity. Maxwill adopts a holistic approach to search and selection and prefer to work on each position in the understanding that all positions are unique and valuable. 

 

Our Expertise

Finance – Accounting 

Engineering – IT 

Sales and Marketing 

Administrative Units 

 

Services 

Assessing and Recruiting 

Expert and Intermediate Executive Recruitment 

Executive Senior Recruitment 

 

HR Solutions Outplacement 

Temporary Employment Relationship 

 

Mawill International  ,

Kişiselleştirilmiş bir hizmet sunarak ihtiyaçlarınız ne olursa olsun dürüst, bilgili ve etkili bir işe alım hizmeti sunmaktadır. Hedefimiz, kısa vadeli kazanımlardan önce müşteriyi ve ona ait kültür yapısını olabildiğince tanımak, mevcut pozisyonları çok iyi anlamak, hem aday hem firma için katma değer yaratmaktır. Ayrıca her bir görevin (pozisyonu) benzersiz ve en değerli olduğunu unutmadan, bulunduğu sektörün içerisinde inceleyerek çalışmaktayız. Müşteriye özel çözüm üretme anlayışımızla, uluslararası pazarda kazandığımız deneyimi yerel pazar bilgileri ile bütünleştirmekte ve müşterilerimize yerel koşullara uygun, uzun vadeli ve etkin danışmanlık çözümleri sunmaktayız.

Mawill International Maxwill , kişiselleştirilmiş bir hizmet sunarak ihtiyaçlarınız ne olursa olsun dürüst, bilgili ve etkili bir işe alım hizmeti sunmaktadır. Hedefimiz, kısa vadeli kazanımlardan önce müşteriyi ve ona ait kültür yapısını olabildiğince tanımak, mevcut pozisyonları çok iyi anlamak, hem aday hem firma için katma değer yaratmaktır. Ayrıca her bir görevin (pozisyonu) benzersiz ve en değerli olduğunu unutmadan, bulunduğu sektörün içerisinde inceleyerek çalışmaktayız. Müşteriye özel çözüm üretme anlayışımızla, uluslararası pazarda kazandığımız deneyimi yerel pazar bilgileri ile bütünleştirmekte ve müşterilerimize yerel koşullara uygun, uzun vadeli ve etkin danışmanlık çözümleri sunmaktayız.

 

Uzmanlıklarımız

Finans – Muhasebe

Mühendislik – IT

Satış – Pazarlama İdari Birimler

 

Hizmetlerimiz

Uzman ve Orta düzey Yönetici İşe Alım

Üst Düzey İşe Alım 

 

HR Çözümleri

Geçici İş İlişkisi

Outplacement