MBIS Danışmanlık

Bilişim

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2000

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.mbis.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

2000 yılından beri SAP danışmanlığının doğru adresi
 

MBIS, SAP uygulama danışmanlığı ve bütünleyici yazılım çözümleri hizmetleri vermek üzere 2000 yılında kuruldu. 5 SAP danışmanının girişimcilik ruhuyla kurduğu MBIS, bugün yurtiçinde ve yurtdışında önemli SAP projelerine imza atan, SAP uygulama danışmanlığı konusunda referans kabul edilen bir şirkettir. MBIS; dünya üzerinde 85 binden fazla işletmenin iş süreçlerini kontrol etmek üzere kullandığı SAP çözümlerini, Türkiye’de her ölçekten yüzlerce firmaya uyarlayarak kullanılmasını sağlamıştır.

 

SAP’nin Türkiye’deki ilk “Gold Partner”ı olan MBIS, bugüne kadar aralarında madencilik, gıda, otomotiv, makine imalat, metal, ilaç, kimya, sağlık, çimento gibi farklı sektörlerden 200 şirkete 250 yazılım uygulaması gerçekleştirmiştir. MBIS, 2008 yılında SAP’ye Türkiye’de en fazla müşteri kazandıran Kanal İş Ortağı ilan edilmiştir.

 

MBIS, zengin sektörel deneyimi ve geliştirdiği özel yazılım çözümleriyle de tanınmaktadır. MBIS, Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP), İş Zekası (BI), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Stratejik İşletme Yönetimi (SEM), Kurumsal Portal (EP), Çevre Sağlık ve İş Güvenliği Yönetimi (EH&S) ile Business Objects uygulamalarının da yer aldığı çok farklı SAP çözümlerini, şirketlerin kendi özel iş süreçlerine uyarlayarak SAP çözümlerini kullanılabilir hale getirmektedir. Ayrıca MBIS, internet tabanlı çözümler, mobil uygulamalar ve SAP dışı sistemlerle entegrasyon alanlarında yazılım çözümleri geliştirmekte, konuya ve sektöre özel danışmanlık hizmetleri ile şirketlere uçtan uca çözümler sunmaktadır.

 

MBIS, sadece sektörün önde gelen büyük firmalarına değil, aynı zamanda küçük ve orta ölçekli birçok işletmeye, SAP Yazılım çözümlerini tanıtmak, işletmelerinde uygulamaları için SAP Danışmanlık hizmeti vermek ve işletmelerin mevcut uygulamalarını denetlemek için çeşitli danışmanlık hizmetleri de vermektedir. MBIS, sunduğu danışmanlık hizmetleri ile ülke genelinde birçok orta ölçekli işletmenin, iş süreçlerini yeniden yapılandırarak kurum kültürü kazanmalarını ve sektörlerinde faaliyet gösteren büyük firmalarla aynı yazılım çözümlerini kullanmalarını sağlamıştır.

 

MBIS, sektörel deneyimini en iyi iş uygulamaları ile harmanlayarak, firmalara özgün ve katma değer yaratan çözümler üretmektedir. MBIS´in gerçekleştirdiği her projede, firmaların gelecekteki ihtiyaçlarını da karşılayacak tasarımlar yapılmakta, yatırımın en kısa sürede geri dönüşünü sağlaması hedeflenmektedir. MBIS, sektörlere özel hazırladığı ara çözümlerle, SAP uygulamalarının şirketlere kısa sürede kolayca entegre edilmesini sağlamaktadır. MBIS, sunduğu çözüm ve hizmetlerle şirketlerin sektörlerinde rekabet avantajı kazanmalarına, verimliliklerini artırmalarına ve maliyetlerini azaltmalarına yardımcı olmaktadır.

 

SAP´nin Servis İş Ortağı da olan MBIS, SAP uygulamalarında uzman bir danışmanlık ve yazılım geliştirme kadrosuna sahiptir. Deneyimli bir mühendis kadrosuna da sahip olan MBIS, müşterilerini ön planda tutan yaklaşımlarıyla, güvenilir kurumsal iş ortağı hedefini kararlılıkla sürdürmektedir.