Mechsoft Yazılım Çözümleri

Bilişim, Yazılım, Bilişim Danışmanlığı, Arşiv Yönetimi ve Saklama

Sosyal ve Yan Haklar

  • Araba
  • Yiyecek Yardımı
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

2008

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.mechsoft.com.tr

Adres

İstanbul Ofis: K.Bakkalköy Mahallesi Atilla İlhan Cad. MechSoft Plaza No:14 Ataşehir/İstanbul Ankara Ofis: ViaFlat İş Merkezi Nergis Sokak No:7/2 Kat:3 Söğütözü/Çankaya/Ankara

Hakkımızda

Türkiye'nin IT sektöründe en hızlı büyüyen firmalarından birisi olan MechSoft Bilgi ve İletişim Teknolojileri, tüm uluslararası teknoloji trendlerini takip eden, çok kısa zamanda büyük başarılar yakalayan ve önemli referanslar elde eden yenilikçi bir teknoloji firmasıdır. İlk olarak Ankara’da müşterilerine en iyi dijital çözümleri sunmak üzere 2008 yılında kurulmuştur, şu anda ise Ankara ve İstanbul ofisleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.
MechSoft,sunduğu dijitalleşme çözümleri ile müşterilerinin günlük işlerini daha kolay, verimli ve rekabetçi şekilde yapmalarını hedeflemektedir. Türkiye çözüm ortaklığını yaptığı, alanlarında Lider ürünlerin yanında, müşteri ihtiyaçlarına yönelik kendi geliştirdiği çözümleri de müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Çalışma alanları arasında doküman yönetimi, iş akış yönetimi, kalite yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, pazarlama otomasyonu, ERP çözümleri, sosyal iş birliği, e-devlet projeleri gibi çözümler bulunmakta olup, finans, sigortacılık, e-ticaret, perakende, holding, telekom, taşımacılık, vb. sektörlerden yüzlerce mutlu müşteriye sahiptir.
MechSoft,  yaptığı başarılı çalışmalar ile son 5 yıldır, TOBB/AllWorld Network ve Deloitte tarafından Türkiye’nin ve Avrupa’nın IT sektöründen En Hızlı Büyüyen firmalarından birisi olarak gösterildiği gibi, beraber çalıştığı firmalardan da en başarılı iş ortağı ödüllerine layık görülmüştür.

Kısaca MechSoft’u özetlemek istersek,

*Eski hantal teknolojileri önermeyen,
*Yeni teknolojileri benimseyen,
*Dijitalleşme trendlerini çok yakından takip eden,
*Müşteri problemlerini çözme aşkı olan,
*Müşteri memnuniyetini herşeyin üstünde tutan,

En önemlisi ise Müşterilerinin “Güvenilir IT Danışmanı” olan, bir dijitalleşme şirketidir.