Mertoğlu Çevre Tasarım

Bahçe Mobilyaları, Çevre düzenleme

Adres

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

http://www.mertoglu.com.tr

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Cumartesi: 08.30 - 13.30

Kuruluş Yılı

1993

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

HakkımızdaMertoğlu Çevre Tasarım Ltd.Şti. 1993 yılından günümüze, iç ve dış mekan çöp kutusu, geri dönüşüm atık üniteleri, konteynerler, iç ve dış mekan oturma bankları, ahşap gazebo, ahşap pergole, ahşap kamelya, ahşap ve metal çocuk parkları, saksılıklar ve dış mekan fitness aletleri üretimleri konusunda üstün malzeme ve üstün işçilik kalitesinin buluşma noktasıdır.
Uzun yıllar boyunca, başta iş ve alışveriş merkezleri, dünya çapında otel zincirleri, inşaat firmaları, hastaneler, askeri kurumlar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, peyzaj firmaları olmak üzere bir çok sektörde iş ortaklığında bulunduğumuzu gururla ifade ederiz.
Uluslararası alanda rekabet gücünü de her geçen gün arttıran firmamız, başta Ortadoğu ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri ve Balkan ülkeleri olmak üzere, Yunanistan, Türkmenistan, Cezayir, Rusya, İran, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar ülkelerine ihracat yapmaktadır.Mertoğlu Çevre tasarım Çocuk parkı,Çocuk parkları,Çocuk oyun parkı veya Çocuk oyun parkları, yapımında uzmandır.

http://www.mertoglu.com.tr

http://www.mertoglu.co

http://www.mertoglu.nl