Mirsis Bilgi Teknolojileri Ltd.Şti.

Bilişim

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2008

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 150-199

Web Site

www.mirsis.com.tr

Adres

-

HakkımızdaMirsis Bilgi Teknolojileri Ltd.Şti.

 

Mirsis Bilgi Teknolojileri, uzman kadrosuyla Türkiye’nin prestijli kuruluşlarına teknoloji ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Proje yönetimi, test hizmeti, süreç danışmanlığı, dış kaynak, istihdam ve sistem sürekliliği olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteren Mirsis Bilgi Teknolojileri, kaliteli hizmet politikası ile müşterilerine ve iş ortaklarına katma değer sağlamayı hedeflemektedir. Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri arasında 10. sırada gösterilen Mirsis; ISO 9001, 14001 ve 27001 kalite politikaları ve CMMI olgunluk çerçevesinde oluşturulan yönetim sistemlerini referans alarak danışmanlık ve proje hizmeti sunmaktadır.

CMMI - SVC+SSD L3 sertifikası sahibi ilk ve tek Türk şirketi unvanına sahip olup, iş süreçlerini bu model çerçevesinde yürütmektedir.

Mirsis Bilgi Teknolojileri Seçme ve Yerleştirme sürecinde, başvurular arasından aranılan pozisyona en uygun adaylar ile yetkinlik bazlı mülakatlar yapmaktadır. Adayın yerleştirileceği bölüme göre teknik ve mesleki yetkinlikler ile beraber gerektiğinde de yabancı dil bilgisi ölçümlenmekte, devamında yapılan kişilik testleri ile adayın yerleştirileceği organizasyonel yapı içerisindeki uyumu dikkate alınmaktadır.

Çalışanları için kariyer gelişimini ön planda tutan Mirsis Bilgi Teknolojileri, teknik ve mesleki bilginin yanı sıra öz yetkinliklerin gelişmesi amacıyla da organizasyonel gelişim kapsamında belirli periyotlarda çalışanlarına eğitimler vererek gelişim faaliyetlerini desteklemekte, her bir çalışan için oluşturulan kariyer yönetimi ile çalışan memnuniyeti ve gelişimini ön planda tutmaktadır.

 

Detaylı bilgi için: www.mirsis.com.tr