Mızraklı Oto Kiralama Bil.Tem.Pey.Ltd.Şti.-Çizgi

Hizmet, Oto Kiralama

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 00.00 - 00.00

Cumartesi: 00.00 - 00.00

Pazar: 00.00 - 00.00

Kuruluş Yılı

1990

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 100-149

Web Site

www.cizgirentacar.com

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Adres

Antalya Uluslararası Havalimanı

Hakkımızda

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 1990 yılında kurulan Çizgi Rent a Car, Türkiye çapında 20’yi aşkın lokasyonda, yılda 100 binden fazla rezervasyonla araç kiralama hizmeti veren Türkiye’nin en büyük araç kiralama şirketlerinden biridir. 

www.cizgirentacar.com üzerinden, günün 24 saati online işlem yapabilirsiniz. Güçlü teknik alt yapısı ve profesyonel çağrı merkezi ile bireysel müşterilerine havayolu ve turizm iş ortakları ile yaratıcı çözümler sunmaktadır. 
Profesyonel kadrosu ve üstün araç filosu ile farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan Çizgi Rent A Car’ın ürün yelpazesinde ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araçlara kadar değişik modeller bulunmaktadır. Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt seçenekleri, no-smoking seçeneklerine uygun esnek bir kiralık araç filosu ile hizmet vermekteyiz.Tüm araç modellerimizi www.cizgirentacar.com üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

   

Mızraklı Oto Kiralama Bil.Tem.Pey.Ltd.Şti.-Çizgi İş İlanları

(1 iş ilanı)