Genel Bilgiler

     Modies İç Giyim, 2007 tarihinden itibaren iç giyim sektöründe faaliyet göstermekte, sektör içindeki öncü ve yenilikçi markalar arasında yer almaktadır. Açıldığı yıldan bu yana büyük bir ilgi gören Modies İç Giyim, ilk şubesini Ankara Yenimahalle Ragıp Tüzün Caddesi’nde açmıştır.

      Müşterilerinin göstermiş olduğu ilgiyle şube sayısını artıran Modies, sırasıyla Ankara’da Aydınlıkevler, Küçükesat, Ayrancı ve son olarak da Kızılay’da açtığı yeni şubelerle hızlı bir şekilde büyümeye devam etmiştir.

     Modayı ve trend ürünleri yakından takip eden ve sektörün öncü markalarını mağazalarında bulunduran Modies İç Giyim; Pierre Cardin, Penti, Kom, Dagi, Day Mod ve daha birçok markanın da koleksiyonlarına mağazalarında yer vermektedir.

    Sunduğu geniş ürün yelpazesiyle 7’den 70’e her yaş kesimine hitap eden Modies, iç giyim, mayo, çorap, pijama gibi onlarca farklı ürünü müşterilerine kaliteden ödün vermeden sunmaktadır.

    Genişlemeye devam eden ürün yelpazesi ve yeni şubeleriyle sektörün öncü firmaları arasında yer almayı hedefleyen Modies İç Giyim, güler yüzlü hizmeti ve %100 müşteri memnuniyetiyle de sektörde fark yaratmaya devam etmektedir.

www.modies.com.tr
facebook.com/modiesicgiyim
instagram.com/modiesicgiyim

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 1 - 24

Mavi Yaka 25 - 49

KURULUŞ YILI

2007