Motor Aşin Otomotiv

Otomotiv, Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Araba
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.30

Cumartesi: 09.00 - 14.00

Kuruluş Yılı

1981

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 75-99

Web Site

http://www.motorasin.com.tr

Adres

-

Hakkımızda


Motor Aşin
 

Motor Aşin Otomotiv A.Ş. 45 yılı aşan bir tecrübe ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarına Otomotiv Yedek Parça Tedariği yapmaktadır. Mercedes Benz ağır vasıta araçlarının Yedek Parça ithalat – ihracatını gerçekleştirmek üzere kurulan firmamız, kurulduğu günden itibaren, bugüne kadar kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

Ağır Vasıta Grubunda
MERCEDES BENZ, MAN, VOLVO, SCANIA, DAF, RVI, IVECO, KHD

Binek Grubunda
MERCEDES, BMW, AUDI, VOLKSWAGEN, SEAT, SKODA, PORCHE, OPEL, LAND ROVER JAPON VE KORE grubu araçlar gibi geniş bir yelpazeye toptancı olarak orijinal ve yan sanayi yedek parça tedarik edip yurt içi ve yurt dışına pazarlayan bir konuma gelmiştir.

Ürün gamında orijinal yedek parçalar dışında 90'dan fazla dünyaca bilinen yan sanayi markalarını da barındıran firmamız yüksek stok kapasitesine sahiptir. Kendine ait 4 farklı lokasyonda toplam 24.000 m2'lik alanda, 160 kişinin üzerinde uzman ekibiyle, müşterilerine üst düzey bir hizmet sunarak, güven ve istikrar ile başarıya yürümektedir.
Distribütörlüğünü ve ana bayiliğini yaptığımız önemli markalardan bazıları: Federal Mogul (Nural, Goetze, Glyco, AE, Payen, Moog, Champion, Ferodo), ZF Trading (Sachs, Lemförder, Boge), Valeo, Hengst, Textar, Behr, Hella, Gates, Aisin, Knorr-Bremse, Elring, BF Germany, Euroricambi, Tetik Ayrıca 2012 yılı itibari ile kendi markamız olan ASPART ile kaliteden ödün vermeden piyasadaki ihtiyaçlar doğrultusunda ürün çeşitlerimizi her geçen gün arttırmaktayız.

Misyonumuz

Kaliteli bir hizmet anlayışı, prensipli ve dürüst bir kurumsal kimlik ile siz saıgı değer ticari ortaklarımıza en iyiyi, en iyi şekilde sunmak.
Kısa vadeli ticari beklentiler yerine, uzun vadeli karşılıklı işbirliği ve memnuniyete dayalı oluşumları hedefleyerek tüm çalışanlarını buna teşvik etmek.
Oluşan piyasa şartlarında kendini en güzel şekliyle revize edip, sektörde süre gelen daima yenilikçi olmak misyonunu hep göz önünde tutarak bu bağlamda açılımlar yapmak.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini asıl hedef kabul edip, kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar, en geniş çeşit ve stoklama ile en hızlı hizmet anlayı içinde profesyonel ticari etik değerlerine sadık kalarak haklı itibarımızı ve liderliğimizi daha da ileriye taşımak olacaktır.