MST İş ve Tarım Makinaları San. ve Tic. A.Ş.

İş Makineleri

Genel Bilgiler

Biz; MST İş ve Tarım Makinaları San. ve Tic. A.Ş.
     Sınırları zorlayan, fark yaratan, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiş genç ve dinamik bir ekibiz. Eğitimi geleceğimize bir yatırım olarak görür; eli açık davranırız. Çevremize saygı gösterir; onu çocuklarımızdan ödünç aldığımızı biliriz. 
BİZ; geleneklerine sahip çıkan ve onları geleceğe taşıyan, işin hilesinin dürüstlük olduğuna inanan, rüzgar durduğunda küreklere asılmasını da bilen MSTLİLERİZ. 
Gücü ve başarıyı ekip çalışmasında görüyor ve düşüncelerin eyleme dönüşmesi gerektiğine inanıyorsanız bize katılın!
Tarihçemiz;
Tekstil, İnşaat, Ambalaj, Isıtma-Soğutma, Finans, Bilgi- İletişim, Enerji, Gıda, Sağlık ve Eğitim sektörlerinde başarıyla hizmet veren Sanko Holding, iş makinaları sektöründe de MST İş ve Tarım Makinaları San. ve Tic. A.Ş. deneyimli ve uzman bir kadro ile 2003 yılının Temmuz ayında İstanbul-Kartal Merkezli olarak kurulmuştur.

MST İş ve Tarım Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş., üretimi Gaziantep'deki 42.000 metrekarelik kapalı alanlı, modern teknoloji ile donatılmış tesislerde gerçekleştirilen MST markalı Bekoloder, Teleskopik Forklift (Telehandler) ve Mini Ekskavatör, Sanko çatısı altında ulusal sanayimize önemli değer katmaktadır.

MST markalı Bekoloderlerin üretimine ilk olarak 2003 yılında başlanmış, 2008 yılında ise teleskopik forklift (Telehandler) üretimine geçilmiştir. MST Telehandler Türkiyenin ilk ve tek yerli üretimidir. Bugün fabrikamızda üretilen makinalar MST markası ile 70ten fazla ülkede çalışmaktadır.

MST markası ile adından sıkça söz ettiren MST İş ve Tarım Makinaları San. ve Tic. A.Ş, Türkiye genelinde yaygın servis ağı ile hizmet veren üst düzey bakım ve tamir hizmetlerine ilaveten yüksek yedek parça bulunabilirlik oranı ve tam teçhizatlı mobil servis araçları ile müşterilerine sorunsuz ve kaliteli bir hizmet ulaştırmaktadır.
MST, Ar-Ge çalışmaları ile ürün gamını sürekli arttırmakta ve yeni teknoloji çalışmalarında bulunmaktadır. MST, Ar-Ge çalışmalarını, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlı tarafından tescillenmiş Ar-Ge merkezinde Türk Mühendis ve teknisyenleri yürütmektedir.
SANKO çatısı altında yeniden yapılanan MST, Türkiye çapında yaygın satış ve servis ağı ve her an ulaşılabilir, ekonomik yedek parça stoku ile operatörün yanında olmaya devam etmektedir.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.00 - 18.30

KURULUŞ YILI

2003

WEB SİTESİ

MST İş ve Tarım Makinaları San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.