Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaMutluhan Holding

MUTLUHAN HOLDİNG A.Ş BÜNYESİNDE

-OTOMOTİV

-SİGORTA

-KONUT

- SERAMİK SEKTÖRÜNDE HİZMETLER VERMEKTEDİR.

OTOMOTİV:MUTLUHAN OTOMOTİV 1985 YILINDA KURULMUŞ OLUP,O TARİHTEN BU GÜNE KADAR HONDA'YA HİZMET VERMEKTEDİR.

KURULUŞUNU TAKİP EDEN 4 YIL BOYUNCA,TÜRKİYE'NİN TEK HONDA BAYİSİ OLMA SORUMLULUĞUNU TAŞIMA BAŞARISINI GÖSTERMİŞTİR.KURUMUMUZ İLK OLARAK FENERBAHÇE' DEKİ SHOWROOMLA BAŞLAYAN HONDA İŞBİRLİĞİNİ MALTEPE'DE KURULAN MUTLUHAN PLAZA İLE GENİŞLETMİŞ BÖYLECE SADECE TÜRKİYE'NİN DEĞİL,AVRUPA'NIN DA EN BÜYÜK HONDA SATIŞ VE SERVİS KURULUŞU OLDUĞUNU KANITLMIŞTIR.KURUMUMUZ ALMIŞ OLDUĞU ISO 9001 KALİTE BELGESİ VE PERSONELİMİZİN ELDE ETTİĞİ BAŞARI SERTİFİKALARIYLA ÖNCE İNSANA YATIRIM YAPMAYI TERCİH EDEN ÇALIŞMA ANLAYIŞINI BENİMSEDİĞİNİ GÖSTERMİŞTİR.

MUTLUHAN;HONDA OTOMOBİL,HONDA MOTOSİKLET VE AKSESUAR(MUGEN) HİZMETLERİ VERİR.

 

 

 

YUKSEL SERAMİK; Yerli ve uluslararası pazarlarda kalite ve kalitenin getirdiği tüm ayrıcalıkları müşterilerine sunmayı hedefleyen Yüksel Seramik’in üretim teknikleri ve kalite kontrol süreçleri Türk ve dünya standartları ile uyumludur. Sırlı porselen yer ve duvar karolarında EN 14411 ile ilgili kalite belgelerine ve CE belgesine sahiptir. Yüksel Seramik üretimlerini; TSE, EN 14411 standartlarının ürün gruplarına göre ilgili eklerine uygun olarak sürdürmektedir. Katalogumuzun teknik özellikler sayfalarında görüleceği gibi, standardın öngördüğü toleranslar müşteri memnuniyetini maksimize etmek üzere Yüksel Standartları ile revize edilmiştir. Bu, müşteriye söz verdiğimiz asgari eşik olup; kalite güvence sistemi 5 Haziran 2008’ de ISO 9001-2000 standardına göre denetlenip sertifika almaya hak kazanmıştır.

Duvar karolarımız hızlı çift pişirim teknolojisi ile 20x25/ 25x33/ 25x40/ 30x42cm boyutlarında üretilmektedir. Seramik yer karoları ise 20x20/ 33x33/ 45x45 cm hızlı tek pişirim teknolojisi ile dış çevre şartlarına uygun olarak üretilmektedir. Granit karolar 20x20/ 33x33/ 40x40/ 45x45/ 33x50/ 20x60/ 30x60/ 60x60/ 60x120 cm boyutlarında hızlı tek pişirim teknolojisi ile üretilmektedir. 20x20 karolardan bir kısmı araları derzlenmeye uygun 2,5x2,5/ 2,5x5/ 5x5/ 5x10/ 6x10/ 10x10 cm görünümlü olarak duvar ve ya yer uygulamaları için granit karo özelliklerinde üretilmektedir.

 

Yüksel Seramik yıllık 6 milyon m2 kapasitelik üretiminin % 70’ den fazlasını İsrail başta olmak üzere ABD, Kanada, Yunanistan, Almanya gibi pek çok ülkeye ihraç etmektedir. Üretim portföyündeki çeşitliliğin yüksek düzeylere ulaşması Yüksel Seramik müşterilerine değişik çözümler ve alternatifler sunulmasını mümkün kılmıştır.

Seramik fabrikalarının ilklerinden olan sanat atölyesi Yüksel Seramik’ de varlığını sürdürmektedir. Sanat atölyesinde el yapımı bordürler ve sanatsal çalışmalar gerçekleştirilmektedir. El yapımı bordürlerin üretimi insan gücüne dayalı olarak yapılmaktadır. Yüksel Seramik sanat atölyesini kurarak sanata olan ilgisini ve aynı zamanda seramik sektöründe sanatsal çalışmaların yapılabileceğini uygulamalı olarak ifade etmektedir. Ayrıca firmamızın Water-Jet teknolojisi ile ürettiği “özel üretim” ürünlerini istediğiniz ebatta neredeyse dilediğiniz her şekilde kesimini yapmaktadır.

Üretim portföyündeki çeşitlilik, bu katalogda yer alan ve alamayan 1000’ e yakın fon, dekor ve bordur ile geliştirmeye devam ettiğimiz yeni ürünlerle müşterilerimize çok seçenekli çözümler sunmayı mümkün kılmaktadır. Yüksel Seramik ,müşteri taleplerinin hızlı ve kaliteli olarak karşılanmasıyla da tanınan bir kuruluş haline gelmiş olup; kaliteli ve hızlı hizmet sunumunu ilke edinmiştir.

 

İSHAN SİGORTA;1995 YILINDA MERKEZİ İSTANBULDA OLMAK ÜZERE MUTLUHAN HOLDİNG ÇATISI ALTINDA KURULMUŞTUR.

İSHAN SİGORTA SEKTÖRDEKİ LİDER SEKİZ BÜYÜK SİGORTA ŞİRKETİ İLE; YANGIN,KARA TAŞITLARI KASKO-TRAFİK,MÜHENDİSLİK,NAKLİYAT,SAĞLIK SİGORTALARI BRANŞLARINDA TAM YETKİLİ ACENTE OLARAK,BİREYSEL VE KURUMSAL MÜŞTERİLERE,UYGUN RİSK ANALİZİ İLE EN İYİ TEMİNAT VE UYGUN POLİÇELERİ UZMAN PERSONEL KADROSU İLE DÜZENLEYEREK SUNMAKTADIR

ŞİRKETİN ANA HEDEFİ,SİGORTA SEKTÖRÜNDE UYGULAMA SÜREÇLERİNİNİ ÇAĞDAŞ BİR YAKLAŞIMLA SÜREKLİ GÖZDEN GEÇİRİLMESİ YOLU İLE STANDARTLARI DAHA YÜKSEK SEVİYELERE TAŞIYARAK KENDİ İÇERİSİNDEKİ SİGORTALILIK ORANLARINI YÜKSELTMEK VE BÖYLECE HEM SEKTÖR HEMDE İŞ ORTAKLARI OLAN SİGORTA ŞİRKETLERİNDEKİ PAYININ ARTIRILMASI VE GELİŞTİRİLMESİ İLE BU ARTAN PAYDANDA YÜKSEK HİSSELER ALARAK,YARATACAĞI KATMA DEĞERLE ŞİRKET DEĞERLERİNİ SÜREKLİ ARTTIRILABİLİ KILMAK VE REKABETÇİ YAPI İÇİNDE GERÇEKÇİ PORTFÖY VE RİSK ANALİZLERİ SONUCU DOĞRU POLİÇE ÜRETİMİ,YÜKSEK NİTELİKLİ HASAR KONTROL TEKNİKLERİ İLE GENEL GİDERLERDE MALİYET AZALTICI ÖNLEMLERİN ALINMASI VE YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNNUNİYETİ İLE BAĞLILIĞI SÜREKLİ ARTAN BİR SATIŞ ORGANİZASYONUNUN YAPILANDIRILMASINA DAYANIR.

KONUT;KONUT,OTEL VE İŞ MERKEZİ YAPIMI İLE HASTANE YENİLEME-ONARIM İNŞAATLARI ALANINDA UZMANLAŞMIŞ OLAN ŞİRKETİMİZ,TÜRKİYEDE PEK ÇOK BÜYÜK PROJENİN ALTINA İMZASINI ATMIŞTIR.ÖZELLİKLE İSTANBUL BAŞTA OLMAK ÜZERE PEK ÇOK İŞ MERKEZİ İNŞAATI VE YALOVA ŞEHRİNDE OKUL İNŞAATİ GİBİ BİRÇOK PROJEYİ BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR.BU PROJELERDEN BAZILARI;

MUTLUHAN KONAKLARI;ŞEHİR MERKEZİNE VE HAVAALANINA YAKIN,ULAŞIMI SON DERECE KOLAY VE RAHATTIR.TRAFİK GÜRÜLTÜSÜ VE ŞEHRİN KALABALIĞINDAN UZAK, DOĞANIN İÇİNDE İSTANBULUN SEÇKİN BELDELERİNDEN OLAN ÖMERLİ BELDESİNDE,YEŞİLLİKLER VE MEŞE AĞAÇLARI İLE ÇEVRİLİ,RAHAT,PLANLI,DEPREME DAYANIKLI VE MODERN BİR SİTEDİR.

DENİZ PARK VİLLALARI;İSTANBULUN GÜZİDE MEKANLARINDAN TUZLA İLÇESİNDE DENİZ HARP OKULUNUN HEMEN YANINDA BULUNMAKTADIR.YEŞİLLİK İÇİNDE SON DERECE RAHAT VE İYİ PLANLANMIŞ BİR PEYZAJ İLE DENİZE SIFIR KONUMUYLA HUZURLU BİR YAŞAM ALANI SUNMAKTADIR.

AYRICA MUTLUHAN KONUT A.Ş BÜNYESİNDE HALA YAPIMI DEVAM EDEN BEŞ YIL