Naturel Kozmetik Tic. A.Ş.

Kozmetik

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 17.30

Kuruluş Yılı

1959

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.yvesrocher.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Yves Rocher markası, 1959 yılında Fransa’nın Bretanya Bölgesi’nde bitkisel güzelliği tüm kadınlara ulaşılabilir hale getirmeyi hedefleyen Yves Rocher tarafından kurulmuştur.
Günümüzde 88’i aşkın ülkede varlığını gösteren, Fransa’nın Bretanya Bölgesi’ndeki fabrikalarında yılda 300 milyon adet ürün üreten, Fransa’nın bir numaralı kozmetik markasıdır.
Yves Rocher’nin Türkiye’de 121 Mağazası bulunmaktadır.

YETİŞTİRİCİ, ÜRETİCİ, DAĞITICI TEK MARKA
 
Yves Rocher ürünlerinin hem yetiştiricisi: Britanya’daki 44 hektarlık organik tarım sahası ürünlerin içerik ihtiyacının 1/3’ünü karşılar, hem üreticisi: Britanya’daki fabrikalarında hem de dağıtıcısı: Dünya üzerindeki  4500 satış noktasında . Bu da tüketici için A’dan Z’ye kontrol edilen kaliteye ve aracı içermeyen süreçte yüksek kaliteye en uygun fiyata ulaşmak anlamına gelir.
Yves Rocher ürünlerinin aktif bileşenlerinin %100’ü bitkilerden elde edilmektedir. Yves Rocher ürün içeriklerinde organik tarımla yetişmiş ürünlere öncelik vermektedir. Türü tükenen bitkilerin, GDO’ların ve hayvansal içeriklerin kullanımını tamamen reddetmektedir. Yves Rocher ekolojik ambalajlarını sürdürülebilir ormanlardan elde etmektedir. Her kesilen ağacın yerine bir yenisi ekilmektedir. Doğadan aldığını doğaya geri vermeyi hedefleyen Yves Rocher 50.yılında 50 milyon ağaç kampanyası dahilinde 2009’dan bu yana 43.000.000 milyon ağaç dikimi gerçekleştirmiştir.