Nevada Elektronik Sistemler San. Tic. Ltd. Şti.

Telekomünikasyon

Genel Bilgiler

Telekomünikasyon sektöründe faaliyet göstermekte olan Nevada Elektronik, %100 yerli sermaye ile 1993 yılında kurulmuş olup telsiz teknolojilerine entegre haberleşme çözümleri alanında benzersiz çözüm ortaklıkları sunmaktadır. Şirketimiz; 30 yıla yakın tecrübesi, benzersiz teknik becerisi ve etkin yönetim gücü ile müşterilerine sunduğu ekonomik ve kaliteli çözümlerle sektörde güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamıştır.
 
Nevada’da insan kaynakları politikaları, birimlerin özel koşullarına ve ihtiyaçlarına yönelik esnekliği sağlayacak biçimde belirlenir. Bu anlamda istihdam politikamızı; koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışına sahip doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirerek kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz. 
 
Nevada insan kaynakları yönetimi anlayışı tartışmasız olarak, başarıya ve hedefe ulaşmaktır. Bununla birlikte nitelikli, şirketi geleceğe taşıyacak, Nevada kurumsal değerlerine sahip iş gücünün çalışmak için tercih ettiği işveren olunması hedeflenmiştir. Başarının performansı ve çalışan gelişimini destekleyici, çağdaş, düzenli, ve sürekli stratejik insan kaynakları politikaları ile sağlanabileceğine inanıyoruz.
 
Başarımızın, müşterilerimizin memnuniyeti ve çalışanlarımızın motivasyonuna bağlı olduğunun bilincinde olmakla birlikte insan kaynakları misyonumuzu; “müşteri memnuniyetinin arttırılması için motive olmuş, paylaşımcı, yaratıcı lider çalışanlar” oluşturmaktır.
 
Eğer siz de ailemizin bir parçası olmak istiyorsanız, ilgili ilanda bilgilerinizi bizimle paylaşın. En yakın sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
 

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.30 - 18.00

Cumartesi 09.00 - 13.00

KURULUŞ YILI

1993