Nuhpanel Yapı Elemanları

Yapı

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Kaza Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

1996

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda

  

Nuhpanel™

Uzun yıllar inşaat sektöründe faaliyet gösteren Nuhpanel’in temelleri 1996 yılında atılmıştır. Firmamız Gebze Organize Sanayi Bölgesindeki 60.000 m2’lik alan içerisinde faaliyet göstermektedir. Günümüzde Nuhpanel, teknik danışmanlık hizmetleri ve ısı, ses, yangın ve suya karşı korunma sağlayan geniş çaplı ürünleriyle yalıtım sektöründe lider konumundadır.

Taşyünü dolgulu ve yüksek yangın mukavemetli poliüretan dolgulu çatı – cephe sandviç panel kaplama malzemeleri, soğuk hava depoları için tavan – duvar kaplamaları, teras çatılar için asidik etkilere karşı dayanıklı hijyenik özelliğe ve belgesine sahip hexaplast pet paneller; perfore yüzeyli akustik paneller; beton altı trapezler, çatı cephe trapezleri ürün gruplarını oluşturur.

Sahip olduğumuz TSE (TS EN 14509), CE, ISO 9001, ISO 14001, GOST-R, UKRSEPRO, Gıda Kodeksi, Radyo vericilerine uygunluk belgeleri ile de Mühendis – Mimar kadrosundan oluşan Nuhpanel teknik ofisi, birçok özellikli uluslararası projeye kâr amacı gözetmeksizin teknik şartnameler hazırlayarak, danışmanlık ve süpervizörlük hizmeti de sunmaktadır.