ODYA Bilgisayar ve Teknoloji Ürünleri San. ve Tic

Bilişim

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2006

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Web Site

http://www.odya.com.tr/

Adres

-

Hakkımızda

ODYA Teknoloji, 2006 yılından itibaren yurtiçi ve yurtdışında, kurumların ihtiyacı olan bilişim teknolojileri altyapılarının sürekliliği ve hizmet kalitesinin takip edilmesini sağlayan butik çözümler geliştirmektedir. Kurumların mevcut sistem ve altyapılarına en uygun çözümü ortaya koyarken, müşterilerinin ITIL, COBIT, ISO gibi yöntem ve standartlara uyumluluklarını göz önünde bulundurmaktadır. 

Çoğu yazılımcı ve teknik uzmandan oluşan 45 kişilik genç ve dinamik ekibiyle faaliyet gösteren ODYA Teknoloji, Türkiye bilişim sektöründe kendi alanında tektir. Temel değerleri, daima samimiyet ile müşterilerine odaklanarak, kaliteden ödün vermeden, yenilikleri ortaya koyan çözümler ile hizmet vermektir. Esnek yaklaşım, proje teslimini güvence altına almak için, gerekli becerilerin ve kaynakların sektörel bulunurluğunu aynı zamanda da sağlanan hizmetlerin kalitesi sağlanmaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti temel değerler arasındadır ve sağlanan tüm hizmetler, ilgili kalite standartları çerçevesinde ölçülmekte ve raporlanmaktadır.

Kazandığı tecrübeleri ile 2012 yılında AR-GE ekibini kuran ODYA Teknoloji, TUBİTAK 1507 - KOBI Ar-Ge Programı kapsamında destek almaya hak kazanmıştır.

ODYA Teknoloji’nin çözüm ve hizmetler portföyü, finans, telekomünikasyon ve karmaşık bilişim teknolojileri altyapısına sahip firmalardan oluşan tüm sektörlere odaklanmıştır.