OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SAN TİC A.Ş.

Kağıt ve Selüloz Sanayi, Kağıt- Oluklu Mukavva

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemek Kartı
  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Hayat Sigortası
  • Bireysel Emeklilik

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 250-349

Mavi Yaka : 750-999

Web Site

http://www.olmuksan-ipaper.com/tr

Adres

ESENTEPE MAHALLESİ, HARMAN 1 SOKAK, NİDAKULE - NO:7 KAT:17 OFİS:54 ŞİŞLİ/ISTANBUL

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

1968

Hakkımızda

Olmuksan International Paper Hakkında

1968 yılından itibaren oluklu mukavva ambalaj sektöründe faaliyet gösteren Olmuksan International Paper, Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan müşterilerine en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır.

Dünyanın en büyük kâgıt ve ambalaj üreticilerinden olan International Paper’ın bir parçası olmak, pazardaki konumunu sağlamlaştırmakta ve farklı segmentlerdeki müşterilerine yönelik hizmet seviyesini de güçlendirmektedir. Olmuksan International Paper, Türkiye’de çok daha güçlü biçimde, parlak, başarılarla dolu bir geleceğe doğru yoluna devam etmektedir.

Olmuksan International Paper’ın çoğunluk hisseleri, dünyanın en büyük kağıt ve ambalaj şirketi International Paper’da bulunmaktadir. Hisselerin geri kalanı halka açık olarak borsada işlem görmektedir.

Olmuksan International Paper, müşterileri için yenilikçi ve değer yaratan çözümler geliştiren, sektöründe lider, güvenilir bir iş ortağıdır.


Vizyonumuz:

Dünyanın en başarılı, en sürdürülebilir ve en sorumluluk sahibi şirketlerinden biri olmak.


Misyonumuz:

Yenilenebilir kaynaklardan, günlük hayat için olmazsa olmaz ürünler üreterek insanların yaşamlarını, gezegenimizi ve şirketimizin performansını daha iyi hale getirmek.