ORKA Ahşap Ve Yapı Ürünleri San. A.Ş

Yapı Malzemeleri

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.orkabanyo.com/tr

Adres

-

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1992

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane
  • Erzak Yardımı

HakkımızdaBanyoda mükemmeli arayanlar için...
 
ORKA  Ahşap ve Yapı Ürünleri San. A.Ş.
ORKA®  Banyo,  fonksiyonelliği, estetiği ve şıklığı ön plana çıkararak dünya  standartlarında banyo ve modüler mobilyalar üreten dinamik bir markadır. Banyo yaşam alanlarının yeni trend belirleyicisi olarak, dünya çapında marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
1992 yılında inşaat malzemeleri satışı amacıyla kurulan ORKA® Banyo, inovasyon ve modernliğe verdiği önem ile pazar payını her geçen yıl artırarak liderliğini sürdüren ORKA® Banyo, bugün, üretiminin yüzde 25'ini başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyaya ihraç etmektedir.
Dünya standartlarında kaliteye sahip şık ve fonksiyonel banyo mobilyaları üretmenin üst düzey teknoloji, eşsiz hizmet ve kaliteli hammadde kullanımı gerektirdiği bilinciyle ORKA®, Tasarım + Kalite + Hizmet üçgeninde inovasyona dayalı üretimiyle Ar-Ge ve Ür-Ge'ye yatırım yapan bir kurumdur.
Halihazırda "Her Aşamada Kalite" ilkesi ile hedeflerine koşan ORKA® Banyo, ürünleri ile tüm Türkiye'de 300'den fazla satış noktasında, 1 milyondan fazla evde ve 44 ülkede tüketicisiyle buluşmaktadır.
Bugün, ORKA® Banyo, 200'ün üzerinde personeli ile Düzce'de 50.000 m2 açık arazi üzerinde 20.000 m2 kapalı alanda bulunan üretim tesisinde en son Alman ve İtalyan üretim teknolojilerini kullanarak evrensel kalitede üretim yapmaktadır. Yılda 540 bin adet banyo mobilyası üretim kapasitesine sahip olan ORKA® Banyo’nun kurumsal kültüründe insan sağlığı ve doğaya saygı çok önemlidir.
ORKA® Banyo’nun Başlıca Özellikleri;
İnovasyon; Çevreci, yenilikçi çözümler.

Hız; Profesyonel lojistik hizmet ile tam zamanlı teslimat.

Yüksek kalite standartları;
Uluslararası akredite TÜV Nord imzalı Kalite sertifikaları (ISO 9001, ISO 18001, ISO 10002, ISO 14001)

Uluslararası akredite TÜV Rheinland tarafından verilen, üstün kalite, dayanıklılık ve güvenliğin sembolü GS Sertifikası

Dünya standartlarında hammaddeyi, entegre üretim teknolojisi, sistem altyapısı ve uzman kadro ile işleyerek üründe üstün kalite performansı.

Deneyim; 23 yıllık bilgi birikimi ve 200’ün üzerinde  yetkin ve uzman personel.

Yaygın satış ağı; Yurt içinde 74 ilde 330 satış noktasında, Dünya çapında 44 ülkede temsilcilik.

Zengin ürün çeşidi; Özgün tasarımlardan oluşan 300’den fazla farklı modelden oluşan koleksiyon.

Projelere yönelik özel çözümler; Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda mimarlar ile işbirliğinde hazırlanan talebe yönelik model çeşitlemesi.

ORKA® Banyo: Banyoda mükemmeli arayanlar için…
Firma web sitesi: www.orkabanyo.com/tr