Ortopro Tıbbi Aletler San. Tic. A.Ş

Sağlık, Tıbbi Cihaz ve Malzemeler, Medikal Ürünler

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2002

Çalışan Sayısı

-

Web Site

http://www.ortopro.com.tr/

Adres

-

Hakkımızda

Ortopro, 2002 yılında İzmir'de kurulmuş ve ortopedi ve travmatoloji ürün grubunun yanı sıra beyin cerrahisine yönelik ürünleri üretmekte olup yurt içine satışını ve ihracatını yapmaktadır. Vizyoner yönetimi sayesinde üretim kalitesini ve kapasitesini hızlı bir şekilde geliştirmiş, sadece yurt içine ürün sağlayan bir firma olma konumundan uluslararası piyasalara ürün sunar hale gelmiştir. Ortopro hem kendi markası hem de lider çok uluslu şirketlere yaptığı üretim ile fiilen 4 kıtada 32 ülkeye satış gerçekleştiren bir firma haline gelmiştir. Almanya, İsveç, Polonya, İngiltere, Yunanistan, Arjantin, Meksika, İran, Mısır, Sudan,Kenya’ya ihracat yapmakta olup ayrıca lider çok uluslu şirketlere yaptığı üretim ile ürün kalitesini tüm dünyada ispatlamaktadır.

        2009 yılında İzmir Ege Serbest Bölgesi ESBAŞ'da yeni fabrikasını hizmete açan Ortopro, bu yeni üretim tesisinin devreye girmesiyle birlikte kapasitesini ve üretimini arttırmıştır.

       Gerek hizmet gerekse ürün alanında sürdürülebilir rekabet avantajına sahip, büyüyen ve gelişme potansiyeli yüksek şirketlere yatırım yapan  İş Girişim, Aralık 2007'de medikal alanda ilk yatırımını Ortopro ile gerçekleştirmiştir. 2015 yılının sonu itibariyle  sermaye artırımı yoluyla en büyük pay sahibi olarak  sermaye ve yönetim bilgisi ile şirketimize  güçlü ve kalıcı bir global şirket olma yolunda büyük bir destek vermektedir. 2012 yılında İş Girişim ve Erol Frik,  girişim sermayesi ve sağlık alanındaki tecrübelerini  birleştirerek Ortopro’yu destekleyecek bir vizyona ve deneyime sahip yeni bir ortaklığa daha imza atmışlardır.
Ortopedik cerrahiye yönelik hekim ve hasta ihtiyaçlarını klinik etkinliği ve katma değeri kanıtlanmış, yenilikçi ve ekonomik çözümlerle karşılamayı görev edinmiş olan Ortopro, İş Girişim Sermayesi'nin ve ortaklarının desteğiyle güçlü ve kalıcı bir global bir kurum olmayı  ve dünyada markalaşan ilk Türk medikal şirket olmayı hedeflemektedir.