Osmanlı Reklam

Reklam ve Tanıtım, Medya

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Cumartesi: 08.30 - 14.00

Kuruluş Yılı

1959

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaOsmanlı Reklam

16.425 gün geçti aradan, ilk fırça vuruşunu tabelaya çevirdiğimiz günden bugüne. Küçük bir atölyede, birkaç kişi ile mutlu bir şekilde çalışarak başladık hayal kurmaya. Marka olmanın ağırlığını ve karizmasını düşünerek, gülümseyerek çalıştık. İki öncelik vardı bizim için: Müşteri memnuniyeti ve sözlerimiz. Bugün geldiğimiz nokta bizim için sürpriz olmadı. Sözümüzde durarak ve kaliteli iş yaparak geleceğimiz noktanın burası olacağını biliyorduk.
57 yaşına geldi bebeğimiz, ama hala bir çocuk gibi genç ve yeniliğe açık, aynı zamanda yılların verdiği ağırlığa, tecrübelerin verdiği güvene sahip. Birkaç kişi ile küçük bir yerde çalışan çocuk, şimdi 240 arkadaşı ile binlerce metrekarede son teknolojiyle çalışıyor. Çok şey değişti ama değişmeyen tek şey var; müşteri memnuniyeti, sözlerimiz ve iş ahlakı.
Dünya markaları ile çalışmak bir ayrıcalıktır. Bize göre başarı; bu ayrıcalığa sahip olmakla beraber; bu başarıyı sonsuza kadar devam ettirebilmektir. Bizi bu yolculukta yalnız bırakmamaya, bizimle çalışmaya ne dersiniz?
Kalitenin olduğu yerde biz varız…