Öykü Şirketler Grubu

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Hakkımızda

 
ÖYKÜ GRUP  
30 yılık bir birikimin eseri olan Öykü Şirketler Grubu; sektöründe yeni bir soluk getirmeyi hedefleyerek yapılanan, teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı amaç edinmiş bir firmadır.
Değişen ve gelişen uluslararası pazarları genç ve değişime açık dinamik kadrosu ile yakından izleyen Öykü, müşterilerine ithalat ve ihracatın birbirinden ayrılmaz bölümleri olan uluslararası nakliye – gümrükleme – depolama – sigortalama iç nakliye ve kargo alanlarında da hizmet vermektedir.
Hızlı bilgi akışı, zamanında ve eksiksiz teslimat, oluşabilecek sorunlara hızlı, rasyonel ve net çözümler ile doğru ve zamanında bilgilendirme şirket birimlerimizin temel politikalarıdır. Gerek şirket merkezimizde, gerek ise çeşitli illerde ve gümrük ofislerimizde çalışan yaklaşık 70 kişilik ekibimizle, Öykü olarak “biz” kaliteyi ve güvenilirliği esas alan büyük bir aileyiz.
Kaliteyi arayan, ayrıcalıklı olmak isteyen, farkı görmek ve yaşamak isteyen siz değerli müşterimizi Öykü Ailesinin sarsılmaz ve güvenli çatısı altında buluşmaya davet ediyoruz.
2005 yılında Avrupa’nın en önemli kalite belgelendirme kuruluşlarından biri olan
Euro-Cert ’ten kalite belgesini almaya hak kazanan Öykü Lojistik A.Ş. , temel kalite ilkeleri doğrultusunda sürekli gelişim felsefesi doğrultusunda hizmet sunmayı amaçlamaktadır.