Özbekoğlu İthalat İhracat İnşaat Taahhüt ve Mühend

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1991

Çalışan Sayısı

-

Web Site

http://www.ozb.com.tr/

Adres

Merkez: Çetin Emeç Bulvarı, Lizbon Caddesi, No: 6/1-7 Dikmen, Ankara Fabrika: Hürriyet Mahallesi, Hükmü Peker Caddesi, No: 12/A, Temelli, Ankara Depo: Atisan Sanayi Sitesi, 253. Sokak No: 17, Macunköy, Ankara

HakkımızdaÖzbekoğlu İth. İhr. İnş. Taah. ve Müh. Ltd Şti
ÖZBEKOĞLU İTHALAT İHRACAT İNŞAAT TAAHHÜT VE MÜHENDİSLİK LTD ŞTİ

Özbekoğlu 1974 yılında kurulmuş ve tüketim ürünleri ticareti alanında çalışmaya başlamıştır. Firma, halen faaliyet gösterdiği endüstriyel ekipmanlar sektörüne 1991 yılında adım atmıştır. Firmanın ana iştigal konusu, katı akışkanların işlenmesi, karıştırılması ve nakli konularında ürün teminidir.

Ürünlerin teminine ek olarak; mühendislik hizmetleri, satış öncesi ve sonrası ihtiyaç duyulacak tüm hizmetleri de sunarak müşterilerine komple sistem çözümleri sunmaktadır. ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerine sahip olan Özbekoğlu; birçok farklı uygulama ve ekipman kullanılması ile her müşteriye uygun tek tip bir çözüm sunulmasının mümkün olmadığı endüstriyel ekipmanlar sektörü için, standart parçalar kullanarak farklı uygulamalara yönelik sistemler oluşturma teknolojisi sayesinde tüm müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

Sektöre ithalat ettiği ürünleri pazara sunarak giren Özbekoğlu Ltd. Şti, faaliyetlerine 2009 yılında Ankara Temelli’de 18.000m2 alan üzerine kurduğu üretim tesislerinde müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik imalat yaparak devam etmektedir.

Üretimde kaliteden ödün vermemeyi felsefe edinmiş olan Özbekoğlu, hizmetlerinde müşteri ihtiyaçlarına özel ürünler ve sistem çözümlerine odaklanmıştır.

Üretimde kaliteden ödün vermemeyi felsefe edinmiş olan Özbekoğlu, hizmetlerinde müşteri ihtiyaçlarına özel ürünler ve sistem çözümlerine odaklanmıştır.

Özbekoğlu ürünleri doğrudan ve dolaylı ihracatlar ile halen dünyanın dört bir yanında kullanılmakta ve müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Dünya çapında bir marka olma hedefi doğrultusunda yurtdışı pazarlara açılan Özbekoğlu, Avrupa, Orta Doğu ve Amerika’da oluşturduğu bayi ağı ile ürün ve hizmet kalitesini global pazarda ortaya koyma çabasındadır.

Ocak 2017 tarihi itibari ile Atlanta, Georgia bölgesinde en yeni şubemiz OZB-USA olarak açılmıştır. Atlanta'daki şubemiz, profesyonel satış ekibi ile faaliyete başlamıştır.