Genel Bilgiler

Felsefesi ve Sloganı “ Dostluk Kurma Zamanı” olan, Liberty Hotels Lara, Antalya-Kundu oteller bölgesinde  2005 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.

Akdeniz'de özel bir plaja sahip olan Liberty Hotels Lara, palmiye ağaçları ve su kaydıraklarının bulunduğu geniş bir havuz alanı sunmaktadır. 

Liberty Hotels Lara’nın ana restoranında dünya mutfağından yemekler servis edilmekte ve konuklara havuz başında yemek yeme imkanı sunulmaktadır. Diğer seçenekler arasında Modern Türk mutfağı, İtalyan restoranı,Uzakdoğu restoranı ,barbekü ve bunların yanısıra  siparişe göre pizza servisi yapan özgün Yörük Çadır yer almaktadır.

Otelin sunduğu dinlence seçenekleri arasında 2 tenis kortu, fitness merkezi ve plaj voleybolu sahası bulunmaktadır. Çocuklar, derinliği sadece 40 cm olan çocuk havuzunun etrafında oynayabilir, su kaydıraklarının keyfini çıkarabilir ya da çocuk kulübündeki çeşitli etkinliklere katılabilirler.

Rahatlamak için Liberty Hotels Lara’nın  saunası,  hamam ve masaj terapileri içeren spasını ziyaret edebilirsiniz. Sessiz havuzumuz ,havuzun keyfini çıkarıp huzurlu bir şekilde dinlenmek isteyen yetişkinlere ayrılmıştır.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.00 - 16.00

Cumartesi 08.00 - 16.00

Çalışma saatleri vardiyalı olarak düzenlenmektedir.

KURULUŞ YILI

2005