PEKER YÜZEY TASARIMLARI SAN. VE TİC. A.Ş (BELENCO)

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Mavi Yaka : 200-249

Web Site

www.belenco.com

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Yemekhane
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2011

HakkımızdaPEKER YÜZEY TASARIMLARI SAN. VE TİC. A.Ş

 

2010 yılında kurulan Peker Yüzey Tasarımları (PYT), mutfak tezgâhları, banyo tezgâhları, zemin kaplama ve duvar kaplama gibi birçok uygulama için en iyi seçim olan yüksek kaliteli kuvars yüzey plakalarını “BELENCO” markası adı altında piyasaya gururla sunmaktadır.

PYT, makinelerin montajı ve tesisin devreye alınması aşamalarını takiben, Ekim 2011’den itibaren müşterilerine benzeri olmayan kuvars yüzeylerini temin etmeye hazır olacaktır. Eşsiz güzellikleri ve kuvarsın dayanımının kuvvetli bir sanat duygusu ve ilham ile birleşmesi sonucunda, tüm doğal taşlardan ve diğer tezgâh malzemelerinden çok üstün olan bir ürünün elde edilmesini garanti edecektir.

Olağanüstü derecede sağlam ve dayanıklı olan Belenco, yaklaşık olarak %93 oranında kullanılan ve doğanın en sert minerallerinden biri olan doğal kuvars granülleri ile en üstün nitelikli polimerlerden imal edilir.  Belenco, tezgâh malzemesi olarak zaman zaman tercih edilen granitten çok daha sağlamdır ve eğilme dayanımı granitten 4 kat fazladır, dahası lekelenmeye, parça kopmasına ve çatlamaya karşı aşırı derecede dirençlidir. Belenco pürüzsüz yüzeyi sayesinde kullanıldığı her yerde hijyen sağlar, temizlenmesi oldukça zahmetsizdir. Belenco evsel mekânlarda hem de ticari alanlarda büyüleyici çözümler sunarak tüm bu üstün özelliklerini yıllar boyunca korur.

Manisa’da, 36.000 m2 açık, 14.815 m2 kapalı alanda kurulmakta olan son teknoloji ürünü üretim tesisi ve Breton S.p.A’dan alınan tam otomatik üretim hattıyla, çeşitli kalınlıklarda olmak üzere, 550.000 m2’nin üstünde bir yıllık üretim kapasitesine sahiptir.

Bu yeni tesis doğal olarak teknolojinin zirvesindeki üretim tekniklerine sahiptir ve bu yüzden önemli ölçüde teknolojik ilerlemeleri içerir. Belenco kuvars yüzeyleri özellikle iki çarpıcı buluş niteliğindeki özelliği içerir; sektördeki en büyük boyutlar ve biyolojik ürünler.

 PYT, tümü kendini tutkulu bir biçimde kaliteyi geliştirmeye ve ürün innovasyonlarına adamış personelden oluşmakta olan Araştırma ve Geliştirme laboratuarları sayesinde, en son teknolojileri sürekli olarak araştırmaya ve edinmeye kararlıdır.

Peker Yüzey Tasarımları, Belenco’nun dünyadaki önemli ülkelerde var olmasına yol açacak bir strateji ile uluslararası dağıtım ağının kurulmasına odaklanmıştır. Global pazarlarda var olabilmek için PYT sürekli olarak hizmet kalitesini yükseltmeye, müşteri beklentilerini aşan ürün performansını geliştirmeye ve sektöründe öncü olmaya çabalamaktadır.

Sektördeki tüm profesyoneller ve nihai kullanıcılar, geniş bir renk gamı ve taklit edilemez doku seçenekleriyle piyasaya girecek Belenco’nun, sektöründe en yeni olan teknolojisi ve tesisi ile birlikte büyük bir sıçramaya imza atacağını şimdiden kabul etmektedirler.