Poelsan Plastik San ve Tic. A.Ş

Plastik ve Ürünleri

Genel Bilgiler

Poelsan Dünya Firmalarıyla Rekabet Ediyor... 

Poelsan, 1994 yılında henüz ülkemizde üretimi yapılmadığı için ithal edilen Polietilen Kangal Boru Bağlantı Adaptörlerini, kendi tesisinde üreterek piyasaya ilk süren firma olmuştur. 2010 yılından itibaren damla sulama sektöründe de faaliyet göstererek Damla Sulama Sistemleri ürünlerini de üretmeye başlamıştır. 

Ürünlerimiz, başta peyzaj sektörü olmak üzere, içme suyu şebekelerinde, tarım alanlarında, seralarda, damla sulama sistemlerinde… vb. güvenle kullanılabilmektedir. 

Poelsan, 52.000 m2 alanda üretim yapmakta ve yıllık 8000 ton plastik işleme kapasitesiyle yurt içi talebinin tamamını karşılayabilecek konumdadır. Bayilik sistemiyle çalışan Poelsan, yurt içinde tüm illere yayılmış 400 bayi ile çalışmakta ve hali hazırda 33 ülkeye ihracat yapmaktadır. 

Poelsan, 1500’ün üzerinde ürün çeşidine sahiptir ve sektördeki yeniliklere bağlı olarak mevcut ürün çeşidini sürekli olarak arttırmayı ve sektöründe bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.00 - 18.00

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 0 - 24

Mavi Yaka 150 - 199

KURULUŞ YILI

1994

WEB SİTESİ

Poelsan Plastik San ve Tic. A.Ş İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.