Prestij Yazılım ve Bilgi Sİstemleri A.Ş

Bilişim, Yazılım, Sağlık Kuruluşları

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 150-199

Web Site

www.prestijsoftware.com

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

1996

Adres

Uludağ Üniversitesi ULUTEK Teknoloji Geliştirme Bölgesi NO:241 Kat 2 Nilüfer / Bursa

Hakkımızda

 Prestij Bilgi Sistemleri Yazılım A.Ş

 

Prestij Yazılım,  bilişim ve teknoloji alanında ses getirecek projelere imza atarak, özellikle de sağlık sektörü alanında yazılım geliştiren lider firmalardan birisi olmak amacı ile 1996 yılında yolculuğuna başlamıştır. 

Hedeflerine ulaşmada ise “bir farkımız olmalı” felsefesini hem ekibine hem müşterilerine benimseterek bilişim sektöründe yerini almıştır. Sektöre girdiği dönemin şartları ne kadar zor olursa olsun teknolojinin kendilerini değil kendilerinin teknolojiyi nasıl yönlendireceğini her projede bir adım daha ileriye götürerek öğrenmiş, projelerinde uygulamış ve bugün sağlık sektöründe lider firmalardan biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Sağlıkta e-dönüşüm ile birlikte Sağlık Bilişim sektöründe farklı çözümleri ile müşteri / hastane memnuniyetini kendisine misyon edinmiş Prestij Yazılım A.Ş.; Uludağ Üniversitesi içerisindeki ULUTEK Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde geliştirmiş olduğu arge projesi ile Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri konusunda hizmet veriyor.

40 kişilik merkez yetişmiş teknik eleman ile Türkiye ve Yurtdışında 70'e yakın sağlık kurumuna web tabanlı HBYS projemizle hizmet veriyoruz.