PRM Yazılım

Bilişim, Servisler, Yazılım, Bilişim Danışmanlığı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2003

Sosyal ve Yan Haklar

  • Araba
  • Yiyecek Yardımı
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Prim

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Web Site

https://prmyazilim.com

Adres

Küçükbakkalköy/Ataşehir/İstanbul

HakkımızdaPRM YAZILIM 

PRM, proje yönetim yazılımları konusunda dünya lideri Primavera ürünlerine odaklı Oracle iş ortağıdır. Türkiye'de Primavera P6 EPPM Specialized statüsüne sahip tek iş ortağı olan PRM, 14 yıldan bu yana Primavera ürünlerinin satış, destek ve eğitim faaliyetlerini sürdürmenin yanısıra proje yönetimi alanında danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Şirketimiz projelerle çalışan organizasyonlara proje yönetimini kurumsallaştıracak çözüm ve hizmetler sunmaktadır. Primavera Systems yetkili temsilcisi olarak, sunduğumuz kurumsal proje yönetim sistemleri farklı sektörlerin,

Proje portföy yönetimi
Kaynak ve maliyet yönetimi
Proje planlama ve kontrol
Proje bütçeleme
Proje performans takibi

ihtiyaçlarına dönük olarak geliştirilmiştir.

PRM hazır standart proje planlama yazılımları sunmanın yanında kurumların bu yazılımlar tarafından karşılanamayan ihtiyaçları için kuruma özel yazılımlar ve var olan sistemlerine arayüzler geliştirir. Değer katan diğer profesyonel hizmetlerimiz arasında proje yönetimi eğitimleri ve danışmanlık hizmetleri sayılabilir.

 Sunduğumuz ürünler, havacılık ve savunma, telekomünikasyon, otomotiv, kimya ve ilaç, inşaat, enerji, mühendislik, finansal hizmetler, üretim, teknoloji gibi çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır.