PROTA

Yazılım, Yapı, Mimarlık, Mühendislik Hizmetleri, Harita - Planlama

Adres

-

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

1985

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 200-249

Web Site

www.protamuhendislik.com.tr

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Hakkımızda

1985 yılında kurulan ve hayatına mimari ve yapısal tasarım ile başlayan Prota, firma'nın büyümesiyle birlikte yüksek yapılar, endüstriyel tesisler, tarihsel yapılar, rezidanslar, idari binalar, hastaneler ve alışveriş merkezlerinin tasarımları gibi geniş yelpazede uzmanlaşmıştır. 

Prota günümüzde sadece tasarım değil ulaşım mühendisliği, deprem mühendisliği, proje yönetimi, kontrollük ve teknik müşavirlik hizmetleri veren, konusunda uzman farklı disiplinlerden mühendisler, mimarlar, planlamacılar ve teknikerlerden oluşan profesyonel  bir mühendislik ve müşavirlik firması haline gelmiştir. 

Mühendisimizden teknikerimize her biri konusunda uzman ekibimiz, aynı zamanda ülkemizin önde gelen üniversiteleri ve danışmanları ile birlikte çalışarak şimdiye kadar birçok önemli projelere imza atmış ve bugüne kadar 20’den fazla ülkede 23 Milyon m²’den fazla inşaat alanına sahip yapıyı başarı ile tasarlamışlardır.

Bugün ülkemizin lider mühendislik ve müşavirlik şirketlerinden biri olan Prota; 30 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesini, yenilikçi, çağdaş ve teknolojik tasarım çözümleri ile harmanlayarak müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir. 

Toplum ve çevreye sorumluluğumuz gereği, her müşterimizi, bilimsel gerçeklerden ve tarafsızlığımızdan ödün vermeksizin iş ortağımız sayıyoruz.  Bu anlayış ile mimari, yapısal, mekanik, elektrik, altyapı, planlama ve kentsel tasarım disiplinlerden oluşan kadromuzla müşterilerimize tam-bütünleşik çözümler sunuyoruz. 
 
... Yenilikçiliği ve dürüstlüğü teşvik eden bir yönetim politikası ve 30 yıllık başarılı geçmişimizin güvencesi ile iş ortaklarımız ve tüm ekibimiz ile birlikte kararlı bir şekilde ‘’Geleceği Güçlendirmek’’ için çalışıyoruz…