Rsg İç Mimarlık Tic. Ltd. Şti.

Dekorasyon-İç Mimarlık, Mimarlık

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 19.00

Kuruluş Yılı

2002

Adres

1375 Sokak No.19 Kaya Apt. K. 3/7 Alsancak 35210 İzmir

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Web Site

www.rsgicmimarlik.com

HakkımızdaRsg İç Mimarlık Tic. Ltd. Şti. 
 

RSG İç Mimarlık olarak 2002 senesinden beri sayısız mekanın tasarım ve uygulama projelerinde başarıyla yer alıyor? sanatı yaşam alanlarına entegre ediyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana farklı fonksiyon ve kapsamdaki bir çok markalı konut, turizm işletmesi, çok amaçlı sosyal mekan ve sağlık yapısını özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarladık.

Yurt içinin yanı sıra yurt dışında elde ettiğimiz başarıları ve layık görüldüğümüz ödülleri, her biri alanında uzman bir kadroyla hizmet veriyor olmamızın doğal bir sonucu olarak görüyoruz. Çünkü biz inanıyoruz ki her projeye sıradışı bir yaklaşım getirmek, ancak profesyonel bir ekibin uyumlu çalışmasıyla gerçekleşir.

Bugün itibarıyla başlangıçta belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmış ve hatta çok daha ilerisine geçmiş olmaktan kıvanç duyuyoruz. Şimdi sıra, geleceğin tasarımlarını oluşturmakta ve uzmanlıktan aldığımız gücü yeni projelere yansıtmakta...

Yeni deneyimler yaşamak ve yaşatmak için…


Rsg İç Mimarlık Tic. Ltd. Şti. İş İlanları

(1 iş ilanı)