Genel Bilgiler

http://www.kardeselektrik.com.tr

S.K.C. Karbon Sanayi ve Ticaret A.Ş.
 

Ülkemizde 1962 yılından bu yana, MEGA markası altında Schmidthammer Elektrokohle GmbH (Almanya) işbirliği ile KARDEŞ Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de üretimini sürdürdüğümüz, endüstriye yönelik karbon fırça imalatını bundan böyle aynı adreste kurulan S.K.C. KARBON Sanayi ve Ticaret A.Ş Şirketi’nde devam ettirmekteyiz.
S.K.C. Karbon Sanayi ve Ticaret A.Ş Şirketi, KARDEŞ Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Ünal KARDEŞ A.Ş.’nin yan kuruluşu olup, gelişen teknolojiye ayak uydurmak amacı ile yıllardır sürdürdüğümüz MEGA markasına ek olarak, 90 ülkede temsilciliği / organizasyonu ve 25’den fazla üretim tesisleri bulunan, karbon ve grafit mamullerinde dünya çapında lider bir kuruluş olan SGL CARBON GROUP (Almanya) ürünlerini pazarlamak/üretmek amacı ile 1999 yılında faaliyete geçmiştir.
Makina Mühendisliği, Metalurji, Kimya Sanayi, Enerji Üretimi, Çevre Teknolojisi, Ulaştırma, Yarı İletken Teknolojisi, Tıp ve Laboratuar Teknolojisi, Cam / Seramik Sanayi, SGL CARBON GROUP ürünlerinin hitap ettiği sektörlerden bazılarıdır.


Devamını Oku Gizle


S.K.C. Karbon Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.