Saat ve Saat San ve Tic. A.Ş.

Perakende

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Araba
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 07.30 - 17.00

Kuruluş Yılı

1971

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 250-349

Web Site

http://www.saatvesaat.com/insan-kaynaklari/

Adres

-

Hakkımızda

SAAT&SAAT

1971 yılından günümüze değin saat sektöründe faaliyet gösteren Saat&Saat, ceşitli saat markalarının üretim ve pazarlaması ile ilgilenmektedir. 1994 yılı itibariyle dünyaca ünlü markaların saatlerinin Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olmaya adım atan Saat&Saat, saat sektöründe kurduğu ve geliştirdiği satış organizasyonu ve dağıtım ağı ile müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için bayiliklerini oluşturmuştur.
 
Dağıtımını yaptığı uluslararası markalar ile saat sektöründe lider konuma yükselen Saat&Saat, yeni yatırımları arasına 2008 yılında internet satış mağazasını dahil etmiştir.
 
Kurulduğu günden bu yana Saat&Saat, saat sektörünün kurumsallaşan başlıca firmaları arasında yerini alırken ‘müşteri odaklı’ stratejisi ile müşteri memnuniyetini esas alarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Tek yetkili Türkiye distribütörü olduğu markaların seçkin ve dinamik olmasına öncelik veren Saat&Saat, çağın şartlarına uygun olarak ürün ve pazarlama konseptine sahip global arenada tanınmış markaları Türk tüketicisi ile buluşturuyor.
 
2016 itibariyle distribütörlüğün yanı sıra dünya çapında saat üretim ve pazarlama faaliyetlerine başlayan Saat&Saat, sahibi olduğu Welder, Wesse markalarını üreterek global arenada pazarlamak üzere yepyeni bir yola çıktı. Heyecanla ilerlediği bu yolda, markalarını ve pazarlama faaliyetlerini daha da geliştirerek sektörde gücüne güç katmaya devam ediyor.

Saat&Saat, tüketicilerin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda inovatif davranak aynı zamanda kaliteden asla taviz vermeden, çağdaş ve profesyonel yönetimi ile Türkiye pazarında lider konuma yükselmiştir.
 
Distribütörü olduğu ve ürettiği markaların Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini sağlayan Saat&Saat, kalite ve güvenilirlikle birlikte saat sektörünün sağlıklı gelişmesi konusunda öncülüğünü gözler önüne sermektedir.
 
TAG Heuer, Maurice Lacroix, U-Boat, Burberry, Versace, Emporio Armani Swiss Made, Salvatore Ferragamo, Roberto Cavalli by Franck Muller, Emporio Armani, Gc, Tory Burch, Hugo Boss, Cerutti 1881, Michael Kors, Marc Jacobs, Welder,  Guess, Tommy Hilfiger,  Diesel, DKNY, Armani Exchange,  Kate Spade New York, Karl Lagerfeld, Skagen, Fossil, Henry London,  Adidas, Esprit, Wesse, Xonix gibi dünyanın en büyük marka saatlerinin Türkiye distribütörü Saat&Saat, saatvesaat.com.tr ve tüm seçkin saat mağazalarında…