Saral Vinç Ağır Nakliyat İnşaat San. Ltd. Şti.

Hizmet

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri
  • Bireysel Emeklilik

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Cumartesi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

1970

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.saralvinc.com

Adres

-

Hakkımızda

1970 yılında İdris Saral önderliğinde SARAL VİNÇ AĞIR NAK.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ adı altında kurulmuştur. Kısa zamanda teleskopik mobil vinçler ve kendi imalatı olan eklem bomlu kamyon üzeri vinçlerle yaptığı fabrika, tesis inşaları ve liman santral hizmetleri ile sektörün öncüleri arasında yer almaktadır.
1985 yılından itibaren gelişim ataklarında bulunan firmamız; tahmil tahliye, hava ve deniz limanı inşası, liman mendirek çalışmaları, köprü kiriş, atık su arıtma tesisleri, kule vinç montaj ve demontaj, doğalgaz dönüşüm santralleri, yüksek gerilim hattı çelik konstrüksiyon direkleri, geniş ve yüksek malzemelerin nakli gibi faaliyetlerle vinç hizmetleri alanındaki pazar payını yurt içinde ve dışında yaptığı yatırımlarla yükselterek ilerletmektedir.
 Saral Vinç 120’ü geçkin araç ve teknik servis ve ağır nakliye konusunda uzmanlaşmış ekibiyle dünya çapında hizmet vermektedir. Saral Vinç olarak teknolojik gelişmeleri  yakından takip ettiğimiz gibi müşterilerimizin isteklerini en iyi biçimde yerine getirebilmeyi kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.
Bu bilinçle taşıdığımız sorumluluk, güçlü bir ekip ve büyük bir organizasyonla sürdürülmektedir.
 
VİZYON: Projelerle ve yapıla hizmetler ile sektörde bir marka haline gelmektir.
MİSYON: Müşteri istek ve önerilerine önem veren, çalışanını koruyan ve memnun eden SaralVinç; başarılı proje ve hizmetleriyle yerini koruyan ve bu sektörde en iyi olmak için, en üst düzeyde çalışmayı kendine misyon edinmiştir.