SDM YAZILIM HİZMETLERİ A.Ş.

Yazılım

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Prim

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Web Site

www.sdmyazilim.com.tr

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2006

Adres

Anıttepe Sitesi Nadide Sk. No:5 D:2 34381 Şişli - İstanbul

Hakkımızda

SDM Yazılım Hizmetleri A.Ş. 2006 yılından günümüze;

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), İş Zekası (BI), e-Devlet Çözümleri (e-Defter, e-Fatura), Tedarik Zinciri Yönetimi, Entegrasyon Çözümleri, İnsan Kaynakları (HR) alanındaki iş uygulamalarıyla esnek, şirketin hacmi ve sektör gereklilikleri doğrultusunda özelleştirilebilir, tek kullanıcılı işletmelerden kurumsal şirketlere kadar tüm müşteriler için farklı fiyat aralıklarında çok çeşitli çözümler sunar.

SDM Yazılım kalite yatırımlarındaki tüm süreçlerde “Sürdürülebilir Gelişim” odağı ile hareket etmektedir. Bu yaklaşımla iş süreçlerimizi ve hedeflerimizi sürdürülebilir Kalite ilkeleriyle bütünleştirip, Toplam kalite yönetimi prensibini uygulamaktayız. Sahip olduğumuz ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgeleri ile izlenebilir, ölçülebilir ve sürekli iyileştirilebilir entegre bir yönetim sistemi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Farklı sektörlerden pek çok müşteriye sahip olan SDM Yazılım Hizmetleri A.Ş., deneyimli uzman kadrosu ve güvenilir hizmet anlayışı ile LOGO İş ve Çözüm Ortağı olarak hizmet vermektedir.