Securitas Seguridad Grup Şirketleri

Elektronik Güvenlik Sistemleri

Genel BilgilerSecuritas Seguridad Grup Şirketleri Hakkında

 

 

1934 yılında İsveç'te kurulan Securitas'ın kökleri, 1850'de kurulan ve 1999'da satın alınan Amerikan Dedektiflik ve Güvenlik Şirketi Pinkerton'a kadar uzanmaktadır. Amerika'daki Securitas faaliyetlerinin temelini Pinkerton gibi kıymetli geleneklere sahip olan Wells & Fargo (1852), Burns (1909) ve Loomis (1925)'in gruba katılması oluşturmakta.
 
Securitas, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya' da 52 ülkede yürüttüğü operasyonel faaliyetler ile her gün fark yaratmaya devam etmekte. Dünyanın dört bir yanında küçük ve orta ölçekli işletmelerden, havaalanlarına kadar birçok farklı alanda 300.000’in üzerinde çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Güvenlik sektöründe dünyanın en büyük grubu olan Securitas, satın aldığı kuruluşların uzmanlıkları sebebiyle ihtisaslaşmış hizmetler vermektedir.
 
 
 
 
 
 
Sensormatic Güvenlik Hizmetleri Tic. A.Ş.

1994’ten beri hayata geçirdiği projelerle sektördeki lider elektronik güvenlik sistemleri entegratörüdür.

Sensormatic, 267 çalışanı ve Türkiye’deki 7 ofisi ile Perakende, Havacılık, Kamu ve Adalet, Bankacılık ve Finans, Ticari ve Endüstriyel, Enerji, Sağlık, Lojistik, Spor, Turizm ve Otelcilik alanlarında 30.000’den fazla noktada kurulu sistemiyle bölgede lider konumdadır.
Sensormatic çözümleri arasında; Video İzleme, Geçiş Kontrol, Çevre Güvenlik, Elektronik Ürün Takip (EAS), Mağaza Performans Yönetimi, Yangın Algılama, Alarm, Seslendirme-Anons ve Uzaktan İzleme gibi güvenliğe ve verimliliğie doğrudan etki eden sistemler yer alır. Sensormatic, farklı amaçlara hizmet eden bu sistemleri birbiri ile entegre çalışacak şekilde uygular ve 360° güvenlik çözümü sağlar. Müşterisinin ihtiyacını anladıktan sonra, bu ihtiyaçlara yönelik en iyi çözümleri marka bağımsız olarak entegre eder. Onlarca çözüm ve güçlü, uzman personeliyle her türlü güvenlik ihtiyacına ileri teknolojiye sahip, yenilikçi ve akıllı sistemleriyle tek kaynaktan eksiksiz cevap verir.
 
Sensormatic bir Securitas Grup Şirketidir.

 
 
 


Y3K Güvenlik Teknolojileri A.Ş

Y3K Güvenlik Teknolojileri, 2005 yılından bu yana tedarik ve dağıtımı alanında verdiği hizmetler ile sektörde lider güvenlik teknolojileri distribütörüdür.
 
Y3K’nın ürün yelpazesi; Video İzleme Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Manyetik Kilit Çözümleri, Aydınlatma, Depolama ve Veri Aktarım Çözümleri, Alarm ve Yangın Algılama Sistemleri gibi elektronik güvenlik çözümlerinden oluşur. Y3K aynı zamanda AR-GE ve üretim yeteneği sayesinde pazarın ihtiyaç duyduğu ürünleri en iyi şekilde sağlar.

Y3K bir Securitas Grup Şirketidir.
 
 Bosell Bilgisayar Sistemleri Güvenlik ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti.

2010 yılından bu yana elektronik güvenlik alanında faaliyet gösteren Bosell, güvenlik ve iletişim teknolojileri sektöründe çözüm ve mühendislik hizmeti sunan öncü firmalar arasındadır.

 

Bosell çözümleri arasında; Bina Entegrasyon Sistemi (BIS), Analog ve IP Video İzleme, Geçiş Kontrol, Genel Seslendirme ve Acil Anons, Alarm, Kongre ve Simultane Tercüme, Yangın Algılama Sistemleri gibi çözümler yer alır. Bosell, farklı amaçlara hizmet eden bu sistemleri birbiri ile entegre çalışacak şekilde uygular ve projelendirilmesi, ilgili ürünlerin tedariği, montajı ile birlikte mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini de tek elden müşterilerine sunar.

Bosell bir Securitas Grup Şirketidir.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.00 - 17.00

KURULUŞ YILI

1994