Sedna Akademi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Eğitim

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Cumartesi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2016

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

http://www.sednaakademi.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Sedna Akademi Eğitim Kurumları genç, çağdaş, vizyon sahibi ve dinamik eğitim kadrosu ile öğrenciye bilgiyi ezberletmekten öte bilgiyi keşfetmelerini, neden – sonuç ilişkisi içerisinde sorgulayarak özümsemelerine rehberlik eder. Öğrencilerimizi, kendileri için en uygun eğitim- öğretim ortamlarında, çağımızın gerektirdiği bilgi, beceri ve değerlerle donatılmış bireyler olarak yetiştirmek ve geleceğe hazırlamak en temel eğitim felsefemizdir. Sedna akademi Eğitim Kurumları’nda uzman ve etkin rehberlik hizmetleri ile öğretmen, aile ve öğrenci üçgeninde bir bütün oluşturarak hedefler doğrultusunda ilerleme amaçlanır. Öğrencilerin en doğru şekilde değerlendirilmesini sağlayan, hem sonuç hem de süreç odaklı değerlendirme yöntemleri kullanılır.

MİSYONUMUZ

Çağdaş, özgüven ve özsaygı sahibi, öğrenmenin yaşam boyu süreceği gerçeğini kavramış , kendisine ve insanlığa karşı sorumluluklarını yerine getirmekten kaçınmayan, var olan bilgisi ile yetinmeyen, mevcut bilgisini yeni bilgilere temel sayan, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yaşamına yansıtabilen, yarına umut ve ışık saçan, zamanını iyi kullanabilen ve üreten, eleştirel ve analitik düşünme gücüne sahip bireyler yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ

Eğitim sektöründe uzun yıllar hizmet verecek, olanla yetinmeyip ülkemizin eğitim kalitesini her alanda yükseltecek, çağdaş , bilimsel ve akılcı eğitimi hedef alan öncü bir kurum olarak geleceği inşa etmeyi hedefliyoruz.