SERES FOOD

Gıda

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2010

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

http://seresfoods.com/tr

Hakkımızda

Seres Food
Ana ürünü acı biber sosları olan entegre bir üretim firması SERES FOODS
SERES FOODS, Anadolu’nun birçok yöresine ve dünyanın farklı bölgelerine ait acı biber tohumlarından özel üretimle acı biber yetiştiren ve damaklara farklı lezzetler sunabilmek amacıyla ana mamul olarak acı biber sosları üreten İzmir’de yerleşik bir üretim firmasıdır. 
2010 senesinden itibaren İzmir A.O.S.B’deki modern üretim tesisinde hijyenik ortamlarda doğal ve kaliteli hammadde girdisi ile, tüm onayları alınarak ve yüksek acılık seviyesine özen gösterilerek ürünlerini geliştirmektedir. 
Ürün yelpazesinde yer alan mamullerin tümünde SERES FOODS’un kendi ve sözleşmeli ekim alanlarında doğal olarak yetiştirdiği acı biberler taze veya kurutulmuş olarak kullanılmaktadır.
 
Yüksek kalite standartlarında sertifikalı üretim
SERES FOODS üretimini yüksek kalite standartlarında ve tamamen izole ortamda, gıda mühendisleri kontrolünde yapmaktadır. Bir çok ülkede akredite olmuş bağımsız analiz ve denetleme kuruluşları tarafından gerek üretim süreci gerekse son mamul ürün güvenilirliği açısından onaylanmış olarak nihai tüketiciye sunulmaktadır.
SERES FOODS, kalite çalışmalarını 2017 yılında almış olduğu BRC sertifikası ile belgelendirmiştir.
Misyon
SERES FOODS olarak dünyanın çeşitli lezzetlerinden esinlenerek, mükemmeliyet arayışı içinde olan serüvenimizi aralıksız sürdürerek yenilikçi ürünlerimizi tüketicilere sunmayı amaçlıyoruz.
Motivasyonlu, enerjik ve sonuç odaklı ekibimiz ile piyasada belirgin ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek, çalışmalarımıza devam edeceğiz.
 
Gıda Güvenliği
SERES FOODS, marka imajını en iyi lezzet ve kalite odaklı oluşturmuştur. Güven, güvenli gıda ve sürdürülebilirlik en önemli faktörlerdir. SERES FOODS’un hedefi, en güvenilir gıda markaları arasında yer aldığını göstermektir. Acı sos severlerin isteklerini yerine getirmeyi kendine ilke edinen SERES FOODS, kullanmış olduğu taze biber seçimini büyük bir titizlikle yapmakta, üretimin her aşamasında özenli kalite kontrol çalışmaları yaparak, özel hazırladığı sos çeşitlerini tüketicilere sunmaktadır.
SERES FOODS gıda güvenliğinin sağlanmasında HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points) Uygulamaları, İyi Üretim Uygulamaları (GMP), İyi Laboratuvar Uygulamaları (GLP) gibi çağdaş tekniklerden yararlanmakta ve üretim tesisini BRC sistemi ile en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.
 
Sürdürülebilirlik
Hızla artan dünya nüfusunun ihtiyacı olan yeterli ve kaliteli gıda ürünlerin uygun maliyetlerde üretimini, çevrenin ve doğal tarım kaynakların korunmasını geliştirerek kurmaya çalıştığımız ve uygulamalarımız ile sürdürmeye çalışıyoruz.
Tarlalarımızdan, sözleşmeli çiftçiler ve tedarik çözüm ortaklarımız ile geliştirdiğimiz sistem sayesinde üretimin her aşamasını kontrol altında tutup, tüketicilerimize kaliteli ve değişmez bir ürün sunma hedefindeyiz.